رفتن به بالا
  • دوشنبه - 15 آذر 1395 - 21:20
  • کد خبر : ۷۲۲
  • مشاهده :  945 بازدید
  • چاپ خبر : واکنش خطیب جمعه ممسنی به صحبت های هاشمی رفسنجانی / رادیو ممسنی + عنوان

واکنش خطیب جمعه ممسنی به صحبت های هاشمی رفسنجانی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: چندی پیش رفسنجانی در سخنانی عجیب، راه حل توسعه و بهبود وضعیت اقتصادی کشور را کنار گذاشتن نیروهای مسلح خوانده و این نوید را داده بود که دولت این کار را انجام خواهد داد. حال امام جمعه ممسنی در واکنش به این اظهارات گفت: برخی ها از سفره انقلاب می خورند اما صدای […]

رادیو ممسنی:

چندی پیش رفسنجانی در سخنانی عجیب، راه حل توسعه و بهبود وضعیت اقتصادی کشور را کنار گذاشتن نیروهای مسلح خوانده و این نوید را داده بود که دولت این کار را انجام خواهد داد. حال امام جمعه ممسنی در واکنش به این اظهارات گفت: برخی ها از سفره انقلاب می خورند اما صدای دشمن از حلقومشان بیرون می آید.

به گزارش ندای لر به نقل از نورآنلاینحجت الاسلام محمد یعقوبی امام جمعه ممسنی در خطبه های این هفته شهرستان بیان داشت: اقتدار کشور نیازمند آمادگی نظامی و تسلیحاتی است. حفظ امنیت ملی در سایه افزایش قدرت نظامی محقق می شود.

در اوایل انقلاب قدرت نظامی ایران هنوز به آن استانداردهای لازم نرسیده بود و سازماندهی مناسبی نداشت بنابراین همواره مورد چشم طمع دشمن قرار می گرفت که یکی از بزرگترین اقدامات آنها جنگ تحمیلی بود. هرچند که در این جنگ قدرت ایمان رزمندگان ما دشمن را به عقب راند در عرصه ی کنونی برای آنکه هیچ بیگانه ای حتی توهم حمله به ایران به سرشان نزند لازم است قدرت دفاعی و نظامی خود را تامین کنیم.

امام جمعه ممسنی افزود: البته در کنار افزایش قدرت نظامی باید معنویت را نیز تحکیم کرد مطمئنم قدرت ایمان قوی تر است و این را به خوبی نظامیان ما درک کرده اند. لذا مسئولین که خود را پرچمدار انقلاب می دانند  باید به این نکته توجه داشته باشند و ارتباط شان را با خدا افزایش دهند تا خداوند قدرت بصیرت به آنها دهد و راه  صحیح را نشان دهد.

یعقوبی امام جمعه <a href=ممسنی“/>

یعقوبی در خصوص برخی از اظهار نظرها در رابطه با کنار گذاشتن نیروهای مسلح در کشور گفت: برخی ها در درون نظام هستند و از سفره انقلاب می خورند اما برای دشمن حرف می زنند و صدای دشمن از حلقومشان بیرون می آید. مقام معظم رهبری بارها در سال های اخیر تاکید کردند انقلابی باشید و انقلابی بماند چرا برخی ها فراموش کردند؟ و  پا در راه دشمن می گذارند؟ یک انقلابی آن است که نسبت به اصول انقلاب اسلامی ایستادگی کند و ثبات قدم داشته باشد و دوم اینکه پاکدست باشد و از اشرافیگری خودداری کند همچنین باید استکبارستیز باشد. این مهم ترین مولفه های یک فرد انقلابی است.  به زبان گفتن و گذشته ی افراد ملاک نیست و نمی توان به این راحتی آنها را انقلابی خواند.

منبع :نورآنلاین

منبع: ندای لر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه