رفتن به بالا
  • دوشنبه - 24 مهر 1396 - 21:37
  • کد خبر : ۷۳۴۸
  • مشاهده :  23 بازدید
  • چاپ خبر : سخنرانی حمید گنجایش در دانشگاه بین المللی کربلا / رادیو ممسنی + عنوان

سخنرانی حمید گنجایش در دانشگاه بین المللی کربلا / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: مقاله پژوهشی حمید گنجایش با عنوان” تحلیل ظرفیتها و دستاوردهای ژئوکالچر اربعین در عرصه بین الملل” به عنوان مقاله برتر دومین همایش بین المللی اربعین از بین ۵۴۰ مقاله ارسالی از سراسر جهان انتخاب شده است حمید گنجایش نویسنده و پژوهشگر برجسته شهرستان رستم در دانشگاه بین المللی کربلا سخنرانی می کند. مقاله […]

رادیو ممسنی:

مقاله پژوهشی حمید گنجایش با عنوان” تحلیل ظرفیتها و دستاوردهای ژئوکالچر اربعین در عرصه بین الملل” به عنوان مقاله برتر دومین همایش بین المللی اربعین از بین ۵۴۰ مقاله ارسالی از سراسر جهان انتخاب شده است

حمید گنجایش نویسنده و پژوهشگر برجسته شهرستان رستم در دانشگاه بین المللی کربلا سخنرانی می کند. مقاله پژوهشی حمید گنجایش با عنوان” تحلیل ظرفیتها و دستاوردهای ژئوکالچر اربعین در عرصه بین الملل” به عنوان مقاله برتر دومین همایش بین المللی اربعین از بین ۵۴۰ مقاله ارسالی از سراسر جهان انتخاب شده است.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی الآربعین، ۶۰ مقاله برگزیده این همایش بین المللی در روزهای سوم و چهارم آبان ماه در طی دو روز و در نشست‌های مختلف توسط اندیشمندان و اساتید دو کشور به سه زبان عربی، فارسی، انگلیسی ارائه می‌شود که مقاله علمی #حمید_گنجایش به عنوان یکی از مقالات برتر این دوره ارائه خواهد شد. همچنین این مقالات به تمام کتابخانه‌های جهان ارسال خواهدشد.

سخنرانی حمید گنجایش در دانشگاه بین المللی کربلا
این همایش با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از مسئولین عالی رتبه دو کشور و رئسای دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مؤسسات مرتبط و اندیشمندان تراز اول حوزه علوم انسانی دو کشور ایران و عراق برگزار می‌شود.

📮در تلگرام رادیوممسنی 👇👇 ━━━━━━━━━

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه