رفتن به بالا
  • سه شنبه - 25 مهر 1396 - 09:43
  • کد خبر : ۷۳۵۲
  • مشاهده :  22 بازدید
  • چاپ خبر : سخنرانی نویسنده و پژوهشگر شهرستان رستم در دانشگاه بین المللی کربلا / رادیو ممسنی + عنوان

سخنرانی نویسنده و پژوهشگر شهرستان رستم در دانشگاه بین المللی کربلا / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: ۶۰ مقاله برگزیده این همایش بین المللی در روزهای سوم و چهارم آبان ماه در پی دو روز و در نشست‌های مختلف توسط اندیشمندان و اساتید دو کشور به سه زبان عربی، فارسی، انگلیسی ارائه می‌شود که مقاله علمی حمید گنجایش به عنوان یکی از مقالات برتر این دوره ارائه خواهد شد. همچنین […]

رادیو ممسنی:

۶۰ مقاله برگزیده این همایش بین المللی در روزهای سوم و چهارم آبان ماه در پی دو روز و در نشست‌های مختلف توسط اندیشمندان و اساتید دو کشور به سه زبان عربی، فارسی، انگلیسی ارائه می‌شود که مقاله علمی حمید گنجایش به عنوان یکی از مقالات برتر این دوره ارائه خواهد شد. همچنین این مقالات به تمام کتابخانه‌های جهان ارسال خواهدشد.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:به اطلاع روابط عمومی دومین همایش بین المللی اربعین؛ مقاله پژوهشی حمید گنجایش با عنوان” تحلیل ظرفیتها و دستاوردهای ژئوکالچر اربعین در عرصه بین الملل” به عنوان مقاله برتر دومین همایش بین المللی اربعین از بین ۵۴۰ مقاله ارسالی از سراسر جهان انتخاب شده است.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی الآربعین، ۶۰ مقاله برگزیده این همایش بین المللی در روزهای سوم و چهارم آبان ماه در پی دو روز و در نشست‌های مختلف توسط اندیشمندان و اساتید دو کشور به سه زبان عربی، فارسی، انگلیسی ارائه می‌شود که مقاله علمی حمید گنجایش به عنوان یکی از مقالات برتر این دوره ارائه خواهد شد. همچنین این مقالات به تمام کتابخانه‌های جهان ارسال خواهدشد.

همچنین در این راستا «ذکیانی» مسئول دبیرخانه دومین همایش بین‌المللی اربعین حسینی در دانشگاه علامه طباطبایی افزود: دومین همایش بین‌‌المللی علمی اربعین ۳ و ۴ آبان ماه ۱۳۹۶ در دانشگاه کربلا با همکاری ستاد فرهنگی اربعین کشور و دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود. این همایش با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از مسئولین عالی رتبه دو کشور و رئسای دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مؤسسات مرتبط و اندیشمندان تراز اول حوزه علوم انسانی دو کشور ایران و عراق برگزار می‌شود.
در این راستا «ذکیانی» مسئول دبیرخانه دومین همایش بین‌المللی اربعین حسینی در دانشگاه علامه طباطبایی افزود: دومین همایش بین‌‌المللی علمی اربعین ۳ و ۴ آبان ماه ۱۳۹۶ در دانشگاه کربلا با همکاری ستاد فرهنگی اربعین کشور و دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود. این همایش با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از مسئولین عالی رتبه دو کشور و رئسای دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مؤسسات مرتبط و اندیشمندان تراز اول حوزه علوم انسانی دو کشور ایران و عراق برگزار می‌شود.
ذکیانی تصریح کرد: رویداد عظیم پیاده روی اربعین فرصتی برای تبادل اندیشه‌ها با دانشمندان کشورهای اسلامی و غیراسلامی در حوزه‌های فوق است. انعکاس پیام اربعین به جهانیان لازمه ایجاد پشتیبانه علمی و حضور نخبگان در این عرصه برای تولید محتوای علمی حول این پدیده عظیم می‌باشد. هدف از برگزاری این همایش ایجاد کنگره اربعین حسینی و تبادل‌های علمی بین اساتید دانشگاه‌های دو کشور و ایجاد مرکز علمی پژوهشی و دبیر خانه دائمی همایش بین‌المللی اربعین حسینی است.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه