رفتن به بالا
  • سه شنبه - 25 مهر 1396 - 09:56
  • کد خبر : ۷۳۵۴
  • مشاهده :  24 بازدید
  • چاپ خبر : میهمان نوازی و مدیریت شایسته اساس سبک آموزشی ورزش در ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

میهمان نوازی و مدیریت شایسته اساس سبک آموزشی ورزش در ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: ورزش ژیمناستیک بعنوان ورزشی پایه نیازمند توجهاتی این چنینی ست تا علم و هنر در سایه آموزش صحیح به همدیگر پیوند یابند چرا که آموزش اثربخش زمینه ساز پرورش مربیان باسواد و آگاه است. فرامرزی با اشاره به ضعفهای زیرساختی در ورزش، فعالیت های اینچنینی را نشات گرفته از همت مضاعف دانست و […]

رادیو ممسنی:

ورزش ژیمناستیک بعنوان ورزشی پایه نیازمند توجهاتی این چنینی ست تا علم و هنر در سایه آموزش صحیح به همدیگر پیوند یابند چرا که آموزش اثربخش زمینه ساز پرورش مربیان باسواد و آگاه است. فرامرزی با اشاره به ضعفهای زیرساختی در ورزش، فعالیت های اینچنینی را نشات گرفته از همت مضاعف دانست و خواستار تداوم این دوره ها شد. در ادامه این دیدار دانشپذیران مربیگری بر سفره ی دوستی و مهمان نوازی مردم ممسنی نشستند تا در بازگشت به زادگاه خود همواره دلتنگ خاطرات دیار نخبگان ممسنی بزرگ باشند.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان ممسنی در روند برگزاری دوره آموزشی مربیگری درجه ۳ ژیمناستیک هنری ویژه بانوان (میزبانی کشور) روز شنبه مورخ ۲۲ مهرماه ۹۶ در بعد از ظهری پاییزی دانشپذیران با دعوت مسئولان برگزاری دوره پوریا مرادی رئیس هیات ژیمناستیک ممسنی و علی غلامی مدیرگروه آموزش ورزش ممسنی در تفرجگاه بوان با مسئولان ارشد شهرستان اعم از فرامرزی سرپرست فرمانداری ممسنی،کلیه اعضای شورای شهر نوراباد، تنی چند از مدیران دولتی و ریاست و معاونت ورزش ممسنی دیدار کردند تا ضمن آشنایی با رویکردهای مسئولین در ورزش ممسنی در محیطی زیبا و ارام طعم مهمانوازی مردمان نیک خو و مهمان نواز ممسنی را بعنوان سوغاتی ماندگار در ذهن و یاد خود داشته باشند.
در این دیدار صمیمانه فرامرزی سرپرست فرمانداری ممسنی به نمایندگی از مسئولان ضمن تقدیر از مسئولین برگزاری این دوره بیان کرد:
ورزش ژیمناستیک بعنوان ورزشی پایه نیازمند توجهاتی این چنینی ست تا علم و هنر در سایه آموزش صحیح به همدیگر پیوند یابند چرا که آموزش اثربخش زمینه ساز پرورش مربیان باسواد و آگاه است.
فرامرزی با اشاره به ضعفهای زیرساختی در ورزش، فعالیت های اینچنینی را نشات گرفته از همت مضاعف دانست و خواستار تداوم این دوره ها شد.
در ادامه این دیدار دانشپذیران مربیگری بر سفره ی دوستی و مهمان نوازی مردم ممسنی نشستند تا در بازگشت به زادگاه خود همواره دلتنگ خاطرات دیار نخبگان ممسنی بزرگ باشند.

میهمان نوازی و مدیریت شایسته اساس سبک آموزشی ورزش در ممسنی

میهمان نوازی و مدیریت شایسته اساس سبک آموزشی ورزش در ممسنی

میهمان نوازی و مدیریت شایسته اساس سبک آموزشی ورزش در ممسنی

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه