رفتن به بالا
  • جمعه - 28 مهر 1396 - 19:11
  • کد خبر : ۷۳۸۰
  • مشاهده :  28 بازدید
  • چاپ خبر : برتری پژوهشگر “رستم” در همایش بین المللی “طریق الحسین” / رادیو ممسنی + عنوان

برتری پژوهشگر “رستم” در همایش بین المللی “طریق الحسین” / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: بنا به اطلاع دبیرخانه همایش بین المللی ” طریق الحسین” مقاله حمید گنجایش با عنوان” رهیافت های تمدن سازی اربعین در عصر حاضر” به عنوان مقاله برتر و از سخنرانان این همایش بین المللی انتخاب شد. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:بنا به اطلاع دبیرخانه همایش بین المللی ” طریق الحسین” مقاله حمید گنجایش […]

رادیو ممسنی:

بنا به اطلاع دبیرخانه همایش بین المللی ” طریق الحسین” مقاله حمید گنجایش با عنوان” رهیافت های تمدن سازی اربعین در عصر حاضر” به عنوان مقاله برتر و از سخنرانان این همایش بین المللی انتخاب شد.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:بنا به اطلاع دبیرخانه همایش بین المللی ” طریق الحسین” مقاله حمید گنجایش با عنوان” رهیافت های تمدن سازی اربعین در عصر حاضر” به عنوان مقاله برتر و از سخنرانان این همایش بین المللی انتخاب شد.

به گزارش دبیرخانه همایش بین المللی طریق الحسین، این همایش بین المللی با همکاری دانشگاه امام صادق ( ع)، مسجد مقدس جمکران، مرکز علمی دارکیتوس کشور لبنان، مرکز علمی تحریک حق کشور پاکستان و دانشگاه گینس آلمان در تاریخ ۱۵ و ۱۶ آبان ماه ۱۳۹۶ در موکب مسجد جمکران عمود ۱۰۷۰ برگزار می شود.

در این همایش دو روزِ اندیشمندان، پژوهشگران و صاحب نظران مختلفی از سراسر دنیا سخنرانی خواهند کرد. همچنین در این همایش، مسئولان علمی_ دانشگاهی و کارشناسان علمی فرهیخته کشورمان حضور خواهند داشت.

قابل ذکر است حمید گنجایش پژوهشگر شهرستان رستم، پیش از این همایش بین المللی، در تاریخ ۳ و ۴ آبان ماه در دانشگاه بین المللی کربلا حضور خواهد داشت و در دومین همایش بین المللی اربعین با ارائه مقاله” تحلیلی بر ظرفیتها و دستاوردهای ژئوکالچر اربعین در عرصه بین الملل” سخنرانی خواهد کرد و از منتخبان این همایش بین المللی معرفی شده است.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه