رفتن به بالا
  • دوشنبه - 15 آذر 1395 - 23:00
  • کد خبر : ۷۳۹
  • مشاهده :  906 بازدید
  • چاپ خبر : پاسخ محکم اصحاب رسانه به فرماندار رستم/ حتی تودیع احمدی منش هم بازنشر خبری نداشت / رادیو ممسنی + عنوان

پاسخ محکم اصحاب رسانه به فرماندار رستم/ حتی تودیع احمدی منش هم بازنشر خبری نداشت / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: اسفندیار احمدی منش و طاهر ایزدی فرمانداران رستم و پاسارگاد جابجا شدند تا هر کدام سمت نماینده ی دولت بودن را در جای یکدیگر تجربه کنند. احمدی منش پس از ۱۱ ماه تکیه زدن بر کرسی فرمانداری به گونه ای شهرستان رستم را ترک می کند که بارها از طرف اصحاب رسانه مورد نقد قرار […]

رادیو ممسنی:

اسفندیار احمدی منش و طاهر ایزدی فرمانداران رستم و پاسارگاد جابجا شدند تا هر کدام سمت نماینده ی دولت بودن را در جای یکدیگر تجربه کنند.

احمدی منش پس از ۱۱ ماه تکیه زدن بر کرسی فرمانداری به گونه ای شهرستان رستم را ترک می کند که بارها از طرف اصحاب رسانه مورد نقد قرار گرفته و او را مدیری می دانند که چندان ارتباطی با رسانه ها به عنوان صدای بیدار مردم ندارد.

این موضوع آنقدر مشهود است که می توان گفت او در مدت خدمتش در شهرستان رستم کمترین گفتگو را با رسانه ها داشته است و آن را می توان در مقایسه با عملکرد فرمانداران سابق شهرستان مشخص کرد.

 

همه می دانند که برگزاری مراسمات تودیع و معارفه شهرستان ها از مهمترین اخبار و رخدادهای سیاسی است که از طریق رسانه های مختلف بازنشر پیدا می کند اما انگار اینبار اصحاب رسانه شهرستان های ممسنی و رستم با عدم پوشش اخبار این رخداد،  اعتراض خود را به رسانه ای نبودن احمدی منش نشان دادند.

????????????????????????????????????

حال باید دید طاهر ایزدی که خود را نماینده جدید دولت و تدبیر امید می داند چگونه می خواهد در خصوص ارتباط با رسانه های مردمی تدبیر کند و چگونه می خواهد خدمات دولت را از طریق رسانه ها به گوش مردم برساند تا امید در جامعه جریان داشته باشد.

گفتی است ایزدی پیش از این حدود یک سال سرپرست فرمانداری پاسارگاد بوده است و از جانبازان و آزادگان شهرستان ممسنی است.

منبع:نورآنلاین

منبع: ندای لر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه