رفتن به بالا
  • شنبه - 25 آذر 1396 - 19:45
  • کد خبر : ۸۰۲۰
  • مشاهده :  62 بازدید
  • چاپ خبر : واکنش به گفته های یک فعال سیاسی نورآبادی / رادیو ممسنی + عنوان

واکنش به گفته های یک فعال سیاسی نورآبادی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: دانشگاه آزاد از شما روند قانونی را مطالبه می کند و شما ازقانون گرایی ناراضی نیستید،این بیانات شما و حرف های شما نشان دهنده این است که بدون اطلاع از قوانین دانشگاه در این چندسال واز طریق لابی گری برنامه های خود را پیش می بردید. “خبر نورآباد“ – یادداشت:علی انصاری و رضا جهانبازی […]

رادیو ممسنی:

دانشگاه آزاد از شما روند قانونی را مطالبه می کند و شما ازقانون گرایی ناراضی نیستید،این بیانات شما و حرف های شما نشان دهنده این است که بدون اطلاع از قوانین دانشگاه در این چندسال واز طریق لابی گری برنامه های خود را پیش می بردید.

“خبر نورآباد  یادداشت:علی انصاری و رضا جهانبازی فعالان دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ممسنی در پاسخ به گفته های میلاد انصاری در خصوص عدم صدور مجوز برگزاری مناظره سیاسی در دانشگاه ازاد ممسنی مطلبی به شرح زیر منتشر کردند.

جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا

خطاب به مسئول پیشین کانون اندیشه سازان دانشگاه آزاداسلامی ممسنی آقای “میلاد انصاری”

قبل از هر صحبت و حرفی باید به نکاتی توجه کنیم:
اول اینکه چرا شما به عنوان یک دانشجوی فارغ التحصیل شده در امور کانون اندیشه سازان دخالت می کنید؟شمایی که در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه با موضوع ۱۶آذر غایب بودید،چرا شما  یا دوستان که ادعای مسئول کانونی دارید در جلسه ۱۶ آذر نبودید.در حالی که مسئولین دانشگاه نهایت همکاری وهمراهی رادارند و جالبتر این است که شما قبل از ۱۶آذر برنامه را به دفتر فرهنگ دانشگاه اعلام نکرده بودید!!!
چرا اصلا از اول سال کانون اندیشه سازان برنامه ایی ارایه نداده؟
میخواهیم بدانیم که آیا شما فراموشی گرفتید یا خودتان را به فراموشی زدید؟؟؟
مگر میشود یک فعال سیاسی یا به گفته شما یک سخنران سیاسی را بدون هیچ هماهنگی با دانشگاه ، حراست دانشگاه وحتی شورای تامین به دانشگاه دعوت کرد؟؟؟
مگه شما نمیدانید که این  کارها باید در شورای فرهنگی دانشگاه مصوب بشود؟؟؟
مگر نمیدانید که این تصمیم شما باید در شورای فرهنگی استان مصوب شود؟؟؟
واقعا شما چه جور دیبر تشکلی بودید که نمیدانید باید این مراحل را طی کرد!!!

دانشگاه آزاد از شما روند قانونی را مطالبه می کند و شما ازقانون گرایی ناراضی نیستید،این بیانات شما و حرف های شما نشان دهنده این است که بدون اطلاع از قوانین دانشگاه در این چندسال واز طریق لابی گری برنامه های خود را پیش می بردید.

و اما مدیریت فعلی دانشگاه آزاد اسلامی،وقتی که توجه مسئولین دانشگاه آزاداسلامی به حدی بود که مسئول فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کشور در نورآباد و سایر دانشگاهها حضور پیدا کردند واز نظرات دانشجویان دانشگاه های مختلف در ارایه برنامه ها استفاده کردند.

نمونه دیگری از توجه مسئولین دانشگاه آزاد حضور دکتر رهبر رئیس دانشگاه آزاداسلامی کل کشور وجمعی از مسئولین درجمع دانشجویان بود.

ولی در ادامه میخواهم سوالاتی  از شما بپرسیم در مورد دولت قبل که شما آن دولت را دوره خفقان در دانشگاهها مینامید.

۱_ در زمان دولت قبل جلوی کدام سخنرانی یا جلوی کدام تریبون آزاد را در دانشگاه ها  گرفتند؟؟؟؟

۲_آیا شما میدانید بیشترین تریبون آزاد و سخنرانی و نقد به دولت و…. در زمان کدام دولت های قبل بوده؟؟؟؟

شما باید خفقان را در حال حاضر در دانشگاه صنعت نفت اهواز وسیستان وبلوچستان در جمع دانشجویان ودیگر دانشگاه های سراسر کشور پیگیری کنید نه در دولت قبل!!!
 این روند اعمال فشار بوده برای عدم برگزاری یا مطالبه روند قانونی دانشگاه آزاد ازشما یا بهتر بگوییم لابی گری در مدیریت سابق دانشگاه آزاد مهم تر از قانون بوده است؟

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه