رفتن به بالا
  • یکشنبه - 26 آذر 1396 - 13:34
  • کد خبر : ۸۰۲۹
  • مشاهده :  56 بازدید
  • چاپ خبر : عکسی که اگر خارجی بود زیاد منتشر میکردیم / رادیو ممسنی + عنوان

عکسی که اگر خارجی بود زیاد منتشر میکردیم / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: خیلی وقتها تصاویری از حضور مقامات کشور های خارجی در چنین وضعیتی در شبکه های اجتماعی منتشر میگردد که به دنبال آن شاهد ارسال پیام های فراوان در خصوص توجه افراد خاص به رعایت حقوق همدیگر هستیم و این یکی از همان تصاویر میباشد که در شهرستان ممسنی به ثبت رسیده است. “خبر […]

رادیو ممسنی:

خیلی وقتها تصاویری از حضور مقامات کشور های خارجی در چنین وضعیتی در شبکه های اجتماعی منتشر میگردد که به دنبال آن شاهد ارسال پیام های فراوان در خصوص توجه افراد خاص به رعایت حقوق همدیگر هستیم و این یکی از همان تصاویر میباشد که در شهرستان ممسنی به ثبت رسیده است.

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:در این عکس که توسط یکی از شهروندان نورابادی گرفته شده است پدری با عکس پسر شهیدش را میبینید که در صف بانک برای انجام کار نشسته است.

رعایت حقوق دیگران در انجام کارهای اداری و رعایت حقوق همدیگر بعضا در کشور ایران و به تبع آن ممسنی مورد نقد قرار میگیرد و در بعضی مواقع انجام یکسری از رفتار ها از سوی افراد خاص میتواند اثر بخشی رفتار مورد نظر را دوچندان کند.

خیلی وقتها تصاویری از حضور مقامات کشور های خارجی در چنین وضعیتی در شبکه های اجتماعی منتشر میگردد که به دنبال آن شاهد ارسال پیام های فراوان در خصوص توجه افراد خاص به رعایت حقوق همدیگر هستیم و این یکی از همان تصاویر میباشد.

کاش کمی حق الناس را مسئولین ما از پدری بیاموزند که پسرش را فدای این خاک کرد تا حقی بر گردن کسی نباشد.

این تصویر در بانک ملت نوراباد گرفته شده است و مربوط به شهید بیت الله رزمجویی میباشد که به گفته پدر این شهید وی تحصیلکرده رشته ی پزشکی بود که زمان جنگ اعزام شد به جبهه ی غرب رفت تا در حد تحصیلاتش به رزمنده هایی که زخمی میشدند خدمت کند،که با افتخار در همان میدان به فیض شهادت نائل آمد و جزو اولین شهدای زمان جنگ محسوب شد.

عکسی که اگر خارجی بود زیاد منتشر میکردیم

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه