رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 17 آذر 1395 - 13:03
  • کد خبر : ۸۰۷
  • مشاهده :  130 بازدید
  • چاپ خبر : تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رستم / رادیو ممسنی + عنوان

تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رستم / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم ، مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید و رئیس قدیم اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رستم با حضورفرماندار،امام جمعه،اعضای شورای اداری شهرستان ومعاون توسعه منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس در محل سالن کانون پرورش فکری شهرستان برگزار گردید. ایزدی فرماندار […]

رادیو ممسنی:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم ، مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید و رئیس قدیم اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رستم با حضورفرماندار،امام جمعه،اعضای شورای اداری شهرستان ومعاون توسعه منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس در محل سالن کانون پرورش فکری شهرستان برگزار گردید.

ایزدی فرماندار شهرستان در این مراسم ضمن قدردانی از فعالیت های موثر بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران از وظایف مهم مردم و مسئولین است، زیر این انقلاب مرهون ایثارگری ها و فداکارهای شهدا، جانبازان، ایثارگران است..

وی خاطر نشان کرد : خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران افتخار بزرگی است که اجر و پاداش آن تنها از سوی خداوند متعال قابل محاسبه است و با ارزش های مادی نمیتوان آن را جبران کرد.

تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رستم

در این مراسم آقای سید شجاعت حسینی رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رستم تودیع وآقای ذاکر نوری به عنوان سرپرست این اداره معارفه شد.

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه