رفتن به بالا
 • چهارشنبه - 17 آذر 1395 - 15:35
 • کد خبر : ۸۱۶
 • مشاهده :  74 بازدید
 • چاپ خبر : ریاست اداره ورزش و جوانان کازرون معارفه شد / رادیو ممسنی + عنوان

ریاست اداره ورزش و جوانان کازرون معارفه شد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: طی حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان فارس حامد محمدی به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون منصوب شد و از خدمات جاوید منصوری رئیس سابق این اداره قدردانی شد. در حکم حیدر علی کامیاب کلانتری خطاب به محمدی آمده است: با عنایت به تعهد و تخصص جنابعالی به […]

رادیو ممسنی:

طی حکمی ازانتصاب حامد محمدی به ریاست اداره ورزش و جوانان کازرون سوی مدیر کل ورزش و جوانان فارس حامد محمدی به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون منصوب شد و از خدمات جاوید منصوری رئیس سابق این اداره قدردانی شد.

در حکم حیدر علی کامیاب کلانتری خطاب به محمدی آمده است:

با عنایت به تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ از تاریخ ۱۵/۰۹/۹۵ به عنوان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون تعیین می گردید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با هماهنگی وتعامل هر چه بیشتر با مسئولین مربوطه در توسعه کیفی وکمی ورزش و امورفرهنگی و جوانان آن شهرستان موفق وموید باشید .
در این آیین سید اسلام موسوی معاون توسعه امور ورزش اداره کل ، سید کمال علوی فرماندار شهرستان کازرون ، مجید اسماعیلی مسوول حراست اداره کل ، تنی چند از مسوولان ادارات و نهادها و سازمانهای دولتی شهرستان ، روسای هیاتهای ورزشی حضور داشتند.
گفتنی است حامد محمدی متولد ۱۳۵۲ بوده و تحصیلات خود را در شهر قائمیه بخش چنارشاهیجان شهرستان کازرون تا دیپلم ادامه و سپس تا کاردانی مترجمی زبان انگلیسی در دانشگاه کازرون ادامه تحصیل دادند و سپس با تغییر رشته به تربیت بدنی که به مرتبط با شغل خود نیز بود با مدرک کارشناسی تربیت بدنی فارغ التحصیل شدند ، وی نیروی رسمی اداره کل ورزش و جوانان و دارای ۱۳سال سابقه در مدیریت ورزش بخش چنارشاهیجان و یکسال و نیم گذشته نیز رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بوانات بودند که کارنامه موفقی را از خود در این شهرستان به جا گذاشته است.
پایان گزارش /۲۲۴۲۴

  حامد محمدی، رییس سابق اداره ورزش و جوانان بوانات به عنوان ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون انتخاب شد

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه