رفتن به بالا
 • چهارشنبه - 17 آذر 1395 - 16:50
 • کد خبر : ۸۲۷
 • مشاهده :  95 بازدید
 • چاپ خبر : پیگیری پرونده کلاهبرداری در روستای شهیدآباد سپیدان در دستگاه قضایی / رادیو ممسنی + عنوان

پیگیری پرونده کلاهبرداری در روستای شهیدآباد سپیدان در دستگاه قضایی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش نورآنلاین این مقام آگاه در گفت و گو با ایرنا بیان داشت: پرونده این کلاهبرداری که رقم آن حدود ۱۳ میلیارد ریال است در دادگاه عمومی بخش بیضا شهرستان سپیدان تشکیل شده و در حال رسیدگی است. وی با بیان اینکه متهم پرونده در بازداشت به سر می برد، گفت: مدیرعامل […]

رادیو ممسنی:

به گزارش نورآنلاین این مقام آگاه در گفت و گو با ایرنا بیان داشت: پرونده این کلاهبرداری که رقم آن حدود ۱۳ میلیارد ریال است در دادگاه عمومی بخش بیضا شهرستان سپیدان تشکیل شده و در حال رسیدگی است.

وی با بیان اینکه متهم پرونده در بازداشت به سر می برد، گفت: مدیرعامل و مسئولان پست بانک کشور نیز بر جبران خسارت خسارات مالباختگان تاکید کرده اند و این بانک نیز به عنوان یک عامل حقوقی در این ماجرا به دنبال پیگیری موضوع است .

این مقام آگاه قضایی گفت: موضوع در این پرونده فراتر از دریافت قبوض آب و برق و عدم پرداخت آن توسط مسئول شعبه پست بانک است و مسئول یاد شده از سپرده های روستاییان سوء استفاده می کرده است .

این مقام آگاه قضایی همچنین بر لزوم بازنگری در شیوه نامه ایجاد شعب برخی از بانکها در مناطق روستایی تاکید کرد و گفت : وقوع جرم در بسیاری از شعب بانکی به خاطر اشکالات محتوایی است که در شیوه نامه احداث این شعب وجود دارد و متاسفانه نظارت ها بر کار مسئولان بر این شعبه ها نیز کافی نیست .

خسرو فرحی مدیر عامل پست بانک ایران پیش از این در واکنش به انتشار اخبار مربوط به تجمع اعتراض آمیز اهالی روستای شهیدآباد برای کلاهبرداری یکی از کارکنان پست بانک ایران اظهار کرد: تمام وجوه دریافتی از مردم روستای شهیدآباد شهرستان سپیدان واقع در استان فارس بعد از اتمام مراحل رسیدگی تخلف فرد متصدی باجه درمراجع قضایی بازگردانده می شود.

پایان گزارش /مارگون

  یک مقام آگاه در استان فارس: پرونده کلاهبرداری میلیاردی در یکی از شعب پست بانک در روستای شهید آباد بخش بیضا شهرستان سپیدان فارس در حال پیگیری است و تاکنون بخش عمده ای از مبالغ به مالباختگان احقاق حق شده است.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه