رفتن به بالا
 • چهارشنبه - 17 آذر 1395 - 17:15
 • کد خبر : ۸۳۰
 • مشاهده :  58 بازدید
 • چاپ خبر : ۵ درصد درآمد موقوفه بوشهری صرف امور قرآنی خواهد شد / رادیو ممسنی + عنوان

۵ درصد درآمد موقوفه بوشهری صرف امور قرآنی خواهد شد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش نورآنلاین، با حضور مسئولین به ۱۵ تن از نفرات برتر در رشته های حفظ، قرائت، ترتیل، دعا خوانی و اذان لوح تقدیر و جوایزی اهداء شد. از این بین، بانوی روشندل ممسنی زهرا اسدی توانسته بود در مرحله استانی در بخش دعا خوانی مقام سوم را کسب کند. حجت الاسلام محمد […]

رادیو ممسنی:

به گزارش نورآنلاین، با حضور مسئولین به ۱۵ تن از نفرات برتر در رشته های حفظ، قرائت، ترتیل، دعا خوانی و اذان لوح تقدیر و جوایزی اهداء شد.
از این بین، بانوی روشندل ممسنی زهرا اسدی توانسته بود در مرحله استانی در بخش دعا خوانی مقام سوم را کسب کند.

حجت الاسلام محمد یعقوبی امام جمعه ممسنی در این مراسم گفت: قرآن در بین ما غریب است متاسفانه کمتر بدان توجه می شود انتظار میرود همه به این ریسمان الهی چنگ بزنند که راه نجات بشریت قرآن و اهل بیت است.

کسی که با قرآن انس بگیرد تمام عملش صالح می شود و دائما کار خیر انجام میدهد و خداوند اجر بزرگی را برای او در نظر میگیرد این وعده ی الهی است.

مسئولین بینت الاحزان نورآباد از عدم مشارکت ها و کمک های مردمی و ادارات گلایه داشتند که حجت الاسلام یعقوبی افزود: مسئولین بیت الاحزان نگران عدم کمک رسانی افراد نباشید باید لیاقت داشته باشند تا به بیت الاحزان زهرا سلام الله علیها و امور قرآنی کمک کنند.

اما عسگری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اظهار داشت: پس از پیگیری های متعددی که صورت گرفت خوشبختانه ۵ درصد از درآمد موقوفه معین التجار بوشهری به امور قرآنی اختصاص یافته است و در همین راستا هزینه خواهد شد.

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

  از نفرات برتر سی و نهمین دوره مسابقات قرآنی ممسنی تقدیر به عمل آمد

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه