رفتن به بالا
  • سه شنبه - 19 دی 1396 - 21:33
  • کد خبر : ۸۳۲۶
  • مشاهده :  49 بازدید
  • چاپ خبر : پلمب انشعاب اب شهروند بخاطر بدهی در شهرستان رستم / رادیو ممسنی + عنوان

پلمب انشعاب اب شهروند بخاطر بدهی در شهرستان رستم / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: بر اساس گزارش های دریافتی اداره آبفای شهری شهرستان رستم انشعاب آب شرب یکی از اهالی مصیری را به علت بدهی بیش از یک میلیون تومان قطع و کنتور را برده است. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:بر اساس گزارش های دریافتی اداره آبفای شهری شهرستان رستم انشعاب آب شرب یکی از اهالی مصیری را […]

رادیو ممسنی:

بر اساس گزارش های دریافتی اداره آبفای شهری شهرستان رستم انشعاب آب شرب یکی از اهالی مصیری را به علت بدهی بیش از یک میلیون تومان قطع و کنتور را برده است.

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:بر اساس گزارش های دریافتی اداره آبفای شهری شهرستان رستم انشعاب آب شرب یکی از اهالی مصیری را به علت بدهی قطع و کنتور را برده است.

شایان ذکر است فیش آب این خانواده بیش از یک میلیون تومان صادر شده است و این خانواده نیز چندین بار به موضوع و عدم حضور کنتور خوان اعتراض کرده اند.

به گفته یک منبع مطلع از این اتفاق ، این خانواده مدعی هستند که مامور قرائت کنتور برای خواندن میزان مصرفی و ثبت آن مراجعه نکرده و به همین دلیل مبلغ بدهکاری ما تساعدی حساب شده است و اگر مامور مراجعه کرده و ما نبوده ایم بهتر است یادداشت یا سندی ارائه شود.

در صورت تاخیر در پرداخت قبض آب چه خواهد شد؟

 بر اساس قانون هر گونه تاخیر در پرداخت آب بها و اقساط هزینه انشعاب، موجب قطع جریان آب می شود ووصل مجدد آن با در یافت هزینه اتصال و تسویه حساب امکان پذیر خواهد بود.

شایان ذکر است یک منبع آگاه در این خصوص بیان داشت: در صورت عدم پرداخت بدهی و عدم توجه به اخطارها چنین برخوردی قانونی میباشد و حال باید دید که ایا مبلغ صادر شده برای این شهروند صحیح بوده و یا به وی اخطارهایی داده شده است یا خیر.
پلمب انشعاب اب شهروند بخاطر بدهی در شهرستان رستم

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه