رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 17 آذر 1395 - 17:30
  • کد خبر : ۸۳۳
  • مشاهده :  113 بازدید
  • چاپ خبر : گفتگو با حسن جعفری مدافع نورآبادی تیم پدیده مشهد / رادیو ممسنی + عنوان

گفتگو با حسن جعفری مدافع نورآبادی تیم پدیده مشهد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به نقل از ورزش سه:حسن جعفری در رابطه دوستان فوتبالی اش و همشهری هایی که به لیگ برتر رسیده اند می گوید: من، ساسان انصاری، سروش رفیعی، شهرام گودرزی، خالد شفیعی، سیدمحمدرضا حسینی، داریوش شجاعیان و … بچه یک شهر هستیم، ما اهل نورآباد ممسنی هستیم، حالا هر کدام از قسمت های مختلف […]

رادیو ممسنی:

به نقل از ورزش سه:حسن جعفری در رابطه دوستان فوتبالی اش و همشهری هایی که به لیگ برتر رسیده اند می گوید: من، ساسان انصاری، سروش رفیعی، شهرام گودرزی، خالد شفیعی، سیدمحمدرضا حسینی، داریوش شجاعیان و … بچه یک شهر هستیم، ما اهل نورآباد ممسنی هستیم، حالا هر کدام از قسمت های مختلف این شهرستان توانستیم به فوتبال ایران معرفی شویم. البته من با بعضی از این بازیکنان مثل داریوش شجاعیان برخورد نداشتم اما برادر او از دوستان صمیمی من بود. شنیده ام احسان مرادیان یکی از دروازه بان فولاد هم از ممسنی است که در آن صورت می توانیم بگوییم یک تیم کامل از این شهرستان در لیگ برتر بازی می کند.

حسن جعفری

 او درباره شهر فوتبال خیز ممسنی می گوید: شهر ما فوتبالیست های خوب زیادی دارد که باید دیده شوند، مردم شهرمان پیگیر فوتبال هستند و آن را با عشق دنبال می کنند، بازیکنان بسیار زیاد و مستعدی می توانند از آنجا به فوتبال ایران معرفی شوند، فعلا که همین تعداد توانستیم خود را به سطح اول فوتبال ایران برسانیم.  

 

او ادامه داد: من و ساسان هم از زمان حضورم در فولاد رفاقت مان با یکدیگر محکم شد، او علاوه بر اینکه از نظر اخلاقی فوق العاده است از نظر فنی هم به هر چه رسیده لیاقتش را دارد، با سروش هم در تیم های ملی نوجوانان و جوانان همبازی بودم، شناخت ما از دوران بچگی در شیراز آغاز شد. در مجموع ارتباطم با سروش و ساسان بهتر و بیشتر از باقی دوستان است.  

مدافع راست پدیده ای ها در رابطه موضوع تغییر نام خود گفت: (با خنده) حالا بحث نام من مطرح شده و ساسان هم حیثیت ما را برد اما باید در این باره بگویم حدودا چهار پنج سال پیش نامم را کوتاه تر کردم، اما چون با آن نام در فوتبال جا افتادم همه گزارشگران و هواداران تیم هایی که در آن بازی می کردم من را با نام قدیمی ام می شناسند، اتفاقا خاطرات جالبی هم در این رابطه دارم، برخی از گزارشگران به شوخی به من می گفتند باید پول بدهی تا نام قبلی ات را به کار نبریم! البته من هیچوقت حساسیتی در این باره نداشتم.  

او درباره دردسرهای تغییر نامش گفت: در قراردادها و مدارک همیشه نام قبلی ام زده می شود و باور کنید در این باره بارها به مشکل برخوردم، مثلا بلیط هواپیما به آن نام صادر می شود بعد مراجعه می کنم و کارت ملی نشان می دهم می بینم مغایرت دارد و به همین دلیل هر بار کلی داستان و دردسر به وجود می آید.  

enlightenedحسن جعفری از فرزندان بخش ماهور شهرستان ممسنی است

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه