رفتن به بالا
  • شنبه - 23 دی 1396 - 23:15
  • کد خبر : ۸۳۷۴
  • مشاهده :  57 بازدید
  • چاپ خبر : بازدید از روند عملیات اجرایی سد چم شیر/تلاش برای منفعت / رادیو ممسنی + عنوان

بازدید از روند عملیات اجرایی سد چم شیر/تلاش برای منفعت / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: رحمت اله فرامرزی سرپرست فرمانداری، تعدادی از روسای ادارات، معاون اجرایی پروژه و کارفرمای طرح از نزدیک در جریان روند عملیات اجرایی سد چم شیر رودخانه زهره که در انتهای شهرستان ممسنی و در مرز شهرستان گچساران و ممسنی واقع شده قرار گرفتند. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:به نقل از روابط عمومی فرمانداری ممسنی، […]

رادیو ممسنی:

رحمت اله فرامرزی سرپرست فرمانداری، تعدادی از روسای ادارات، معاون اجرایی پروژه و کارفرمای طرح از نزدیک در جریان روند عملیات اجرایی سد چم شیر رودخانه زهره که در انتهای شهرستان ممسنی و در مرز شهرستان گچساران و ممسنی واقع شده قرار گرفتند.

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:به نقل از روابط عمومی فرمانداری ممسنی، رحمت اله فرامرزی سرپرست فرمانداری، تعدادی از روسای ادارات، معاون اجرایی پروژه و کارفرمای طرح از نزدیک در جریان روند عملیات اجرایی سد چم شیر رودخانه زهره که در انتهای شهرستان ممسنی و در مرز شهرستان گچساران و ممسنی واقع شده قرار گرفتند.

فرامرزی گفت: فرمانداری شهرستان ممسنی از هر اقدام کار ساز و موثری در جهت پیشبرد اهداف این طرح دریغ نخواهد کرد

وی با اشاره به پتانسیل شهرستان ممسنی و خصوصا بخش ماهور میلاتی، هماهنگی و همکاری بین مسئولین وزارت نیرو مسئولین شهرستان جهت اختصاص آب از محل سد یاد شده بمنظور مصارف کشاورزی ،صنعتی و خدماتی را ضروری دانست.

نماینده عالی دولت در ممسنی افزود:ماندگاری مردم و عشایر منطقه ماهور میلاتی ضریب امنیت در مرزهای این شهرستان با شهرستان کازرون و استان بوشهر را افزایش خواهد داد و همه از این موضوع منتفع خواهند شد.

وی اقدامات انجام گرفته و هزینه های انجام شده را قابل تقدیر دانست و اظهار امیدواری کرد منافع سد چم شیر به عنوان یک پروژه ملی شامل حال شهرستان ممسنی گردد.

سرپرست فرمانداری ممسنی با تاکید بر اینکه اقدامات موثری از سوی دکتر گودرزی نماینده مردم شهرستان های ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی در راستای بهره مندی ممسنی از این سد صورت گرفته است که قطعا نگاه ویژه و پیگیریهای موثر وی منتج به خواهد گردید.

سپس مهندس فاضلی معاون اجرایی طرح گفت: این پروژه در سال ۸۰ در اختیار شرکت قرار گرفت و از اوخر سال۸۹ وارد فاز اجرایی شد تا اینکه طرح وارد فاینانس گردید و با ۲۳۰ میلییون یورو اعتبار کار مطالعاتی و اجرایی آن آغاز گردید

وی ضمن اعلام این مطلب که عملیات اجرایی این طرح در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصد از وضعیت مطلوب و رضایت بخشی برخوردار است ابراز امیدواری نمود: با تخصیص اعتبارات لازم در بهمن ماه سال ۹۷ سد به مرحله آبگیری و بهره برداری خواهد رسید.

وی از فرماندار ممسنی با توجه به نگاه مثبت ایشان به احداث سد و موارد مطرح شده برای بهره مندی عشایر و روستاییان منطقه محروم ماهور میلاتی از آب این سد تقدیر و تشکر کرد.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه