رفتن به بالا
  • سه شنبه - 26 دی 1396 - 02:16
  • کد خبر : ۸۴۰۳
  • مشاهده :  128 بازدید
  • چاپ خبر : تجاوز به دو نوجوان در ممسنی+عدم پاسخگویی رئیس بیمارستان / رادیو ممسنی + عنوان

تجاوز به دو نوجوان در ممسنی+عدم پاسخگویی رئیس بیمارستان / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: بر اساس گزارش های دریافتی دو نوجوان ۲۳ ساله که از شهری دیگر برای انجام تست فوتبال به ممسنی آمده بودن در این شهرستان توسط فرد یا افرادی مورد تجاوز قرار گرفتند. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:بر اساس گزارش های دریافتی دو نوجوان ۲۳ ساله که از شهری دیگر برای انجام تست فوتبال به […]

رادیو ممسنی:

بر اساس گزارش های دریافتی دو نوجوان ۲۳ ساله که از شهری دیگر برای انجام تست فوتبال به ممسنی آمده بودن در این شهرستان توسط فرد یا افرادی مورد تجاوز قرار گرفتند.

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:بر اساس گزارش های دریافتی دو نوجوان ۲۳ ساله که از شهری دیگر برای انجام تست فوتبال به ممسنی آمده بودن در این شهرستان توسط فرد یا افرادی که از قبل با آنها رابطه دوستی داشته اند مورد تجاوز قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش این دو نوجوان برای تست فوتبال و عضویت در تیم شریف بتن ممسنی به این شهرستان سفر کرده بودند که پس از انجام تست و رد آنها از سوی مسئول تست گیری قرار بر برگشتن به شهر خود را گرفته بودند.

به گفته مسئولین این تیم: این دو نوجوان به واسطه مسئولان تیم دعوت نشده بودند و با دعوت دوستان خود در این شهرستان به نورآباد سفر کرده بودند و برای همین تامین مکان و یا امنیت آنها با ما نبوده و بر اساس تحقیقات ما این دو نوجوان قرار بود که به شهر خود برگردند ولی متاسفانه پس از گذشت یک روز مطلع شدیم که این دو فرد مورد تجاوز قرار گرفته و به بیمارستان ولیعصر ممسنی منتقل شده اند.

یک منبع آگاه از این اتفاق به خبرنگار ما گفت: دو فرد متجاوز دستگیر شده اند و از اینکه به مراجع قضایی تحویل داده شده باشند یا خیر اطلاعی ندارم.
شایان ذکر است برای پیگیری موضوع و بررسی جزییات وضعیت این دو نوجوان و احتمال چیز خور شدن آنها با محمدی رئیس بیمارستان ولیعصر چند مرتبه تماس گرفته شد که پاسخی دریافت نکردیم.

از آنجایی که احتمال شلوغی فعالیت وی نیز وجود داشت به وی پیام داده شد و موضوع با معرفی خبرنگار مطرح شد که متاسفانه پاسخی دریافت نشد، لذا در خصوص جزییات پزشکی این دو فرد موفق به دریافت اطلاعاتی نشدیم.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه