رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 27 دی 1396 - 02:15
  • کد خبر : ۸۴۲۸
  • مشاهده :  64 بازدید
  • چاپ خبر : امیرکبیر ممسنی برای فتح فاروق نیاز به دقت دارد / رادیو ممسنی + عنوان

امیرکبیر ممسنی برای فتح فاروق نیاز به دقت دارد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: پنج شنبه ۲۸ دی ماه و از ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید لشکری تیم آماده امیر کبیر به مصاف فاروق مرودشت صدرنشین لیگ برتر خواهد رفت . این دو تیم که با اختلاف دو امتیازی پا به پای هم در جدول پیش میروند و از شانس های نخست صعود به لیگ زیر گروه […]

رادیو ممسنی:

پنج شنبه ۲۸ دی ماه و از ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید لشکری تیم آماده امیر کبیر به مصاف فاروق مرودشت صدرنشین لیگ برتر خواهد رفت . این دو تیم که با اختلاف دو امتیازی پا به پای هم در جدول پیش میروند و از شانس های نخست صعود به لیگ زیر گروه کشوری محسوب میشوند این دیدار برایشان حکم ۶ امتیاز را در جدول دارد.

“خبر نورآباد  سرویس ورزشی:پنج شنبه ۲۸ دی ماه و از ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید لشکری تیم آماده امیر کبیر به مصاف  فاروق مرودشت صدرنشین لیگ برتر خواهد رفت . این دو تیم  که با اختلاف دو امتیازی پا به پای هم در جدول پیش میروند و از شانس های نخست صعود به لیگ زیر گروه کشوری محسوب میشوند این دیدار برایشان حکم ۶ امتیاز را در جدول دارد.

 برد در این دیدار امیرکبیر را به صدر جدول هدایت میکند. در طرف مقابل فاروقی ها میخواهند با برد در این دیدار اختلافشان را با حریف قدرتمند خود امیرکبیر به ۵ امتیاز برساند. تا با حاشیه امنیت بهتری به کار خود ادامه دهند.

بی گمان فاروقی ها برای به دست آوردن حداقل امتیاز  و حفظ جایگاه خود به نورآباد سفر خواهند کرد.

هر دو تیم با دو باختی که از سیزده دیدار گذشته خود دارند داری کمترین باخت هستند.

خط حمله قدرتمند امیرکبیر برای به زانو در آوردن میهمانشان فقط به دقت احتیاج دارند تا این بازی حساس را با سه امتیاز به پایان برسانند و ایکنه صدر جدول را به خود اختصاص دهند. علی قهرمانی  در بازی قبل به دروازبان اول خود استراحت داده تا در این بازی با تمام قوا به مصاف میزبان قدرتمندش برود.

 دو تیم بازی قبل خود را در هفته سیزدهم را  با تساوی به پایان برده اند. امیدواریم فوتبال دوستان عزیز نورآبادی برای حمایت از نارنجی پوشان به ورزشگاه بیایند تا با حمایت خود از این تیم آنها را در  راه رسیدن به قهرمانی لیگ  حمایت کنند.
بازی رفت دو تیم با نتیجه یک بر صفر به نفع فاروق به پایان رسید.

گزارش از اسماعیل مبارکی

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه