رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 27 دی 1396 - 02:19
  • کد خبر : ۸۴۳۰
  • مشاهده :  74 بازدید
  • چاپ خبر : معرفی برگزیدگان جشنواره استانی شعر قران و عترت” رستم” / رادیو ممسنی + عنوان

معرفی برگزیدگان جشنواره استانی شعر قران و عترت” رستم” / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: برگزیدگان جشنواره استانی شعر قران و عترت به میزبانی شهرستان رستم معرفی شدند. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:محقق رییس اداره ارشاد رستم در گفتگو با خبرنگار ما از برگزاری اختتامیه جشنواره استانی شعر قران و عترت به میزبانی شهرستان  رستم خبر داد و گفت: این برنامه با حضور حاج آقا خرسندی امام جمعه شهرستان،مهندس حسینی […]

رادیو ممسنی:

برگزیدگان جشنواره استانی شعر قران و عترت به میزبانی شهرستان رستم معرفی شدند.

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:محقق رییس اداره ارشاد رستم در گفتگو با خبرنگار ما از برگزاری اختتامیه جشنواره استانی شعر قران و عترت به میزبانی شهرستان  رستم خبر داد و گفت: این برنامه با حضور حاج آقا خرسندی امام جمعه شهرستان،مهندس حسینی فرماندار شهرستان رستم، بخشداران مرکزی و سورنا اعضای شورای اداری شهرستان و همچنین با حضور جناب آقای احمدی معاونت قران و عترت اداره کل ارشاد فارس و با استقبال پر شور  مردم فهیم و شریف شهرستان رستم برگزار شد.
در این جشنواره ابتدا محقق رییس اداره ارشاد و دبیر اجرایی جشنواره ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان توضیحاتی در مورد نحوه اطلاع رسانی و آثار ارسالی به جشنواره و همچنین چگونگی انتخاب داوران جشنواره و چگونگی برگزیده های جشنواره توسط هیات داوران صحبت کردند.
سپس حجت الاسلام سید علی خرسندی امام جمعه شهرستان در مورد تاثیر کلام وحی در خوشبختی انسانها صحبت کردند و از شاعران استانی خواستند که در زمینه قران و عترت توجه بیشتری داشته باشند.
آقای احمدی معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد فارس ضمن تشکر از حضور پرشور مردم شهرستان رستم و ابراز رضایت از اداره ارشاد رستم گفت با توجه به پتانسیل و ظرفیت خوبی که از شاعران و هنرمندان شهرستان رستم داریم جشنواره استانی داستان سرایی را هم  در دستور کار به میزبانی رستم داریم.
محقق دبیر اجرایی جشنواره در مورد برگزیده های جشنواره گفت :
 بخش تک اثر
۱-نفراول سرکار خانم خدیجه حلیمی اهل کشور افغانستان مقیم شیراز
۲-نفر دوم جناب آقای هادی فردوسی ساکن شیراز
۳- نفر سوم نجمه آرمان ساکن شیراز

در بخش مجموعه جشنواره

۱- نفر اول آقای مرتضی خادمی لز شهرستان رستم
۲- خانم زهره کشاورز از فراشبند نفر دوم
۳- آقای عبدالنبی زارع از ارسنجان نفر سوم
در بخش تقدیرشدگان جشنواره

از اشعار آقایان بهنام کشاورز از ممسنی سرکار خانم شهدخت روستایی از شیراز سرکار خانم رقیه هاشمی از رستم و قدرت الله ضیایی از رستم تقدیر شد.
محقق رییس ارشاد رستم افزود: در این جشنواره از خانواده شهید مدافع حرم ابوذر داوودی تقدیر به عمل آمد.
رییس ارشاد رستم در آخر گفت:از فرماندهی محترم سپاه رستم، بخشدار محترم بخش سورنا، اداره اوقاف و امور خیریه و اداره بنیاد شهید شهرستان رستم به خاطر همکاری کمال تشکر را دارم.

معرفی برگزیدگان جشنواره استانی شعر قران و عترت
معرفی برگزیدگان جشنواره استانی شعر قران و عترت
معرفی برگزیدگان جشنواره استانی شعر قران و عترت
معرفی برگزیدگان جشنواره استانی شعر قران و عترت
معرفی برگزیدگان جشنواره استانی شعر قران و عترت
معرفی برگزیدگان جشنواره استانی شعر قران و عترت

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه