رفتن به بالا
  • جمعه - 29 دی 1396 - 22:05
  • کد خبر : ۸۴۵۵
  • مشاهده :  201 بازدید
  • چاپ خبر : نجات شاهین زخمی از مرگ در روستای اکبری شهرستان رستم+تصاویر / رادیو ممسنی + عنوان

نجات شاهین زخمی از مرگ در روستای اکبری شهرستان رستم+تصاویر / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: در پی تلاش های مکرر برخی از اهالی روستای اکبری و همچنین همکاری بی دریغ جناب آقای شفیعیان رییس اداره محیط زیست شهرستان رستم این پرنده کمیاب جهت مداوا به یک مرکز تخصصی در شهرستان سی سخت فرستاده شد تا پس از مداوا در طبیعت روستای اکبری رهاسازی شود. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:در پی […]

رادیو ممسنی:

در پی تلاش های مکرر برخی از اهالی روستای اکبری و همچنین همکاری بی دریغ جناب آقای شفیعیان رییس اداره محیط زیست شهرستان رستم این پرنده کمیاب جهت مداوا به یک مرکز تخصصی در شهرستان سی سخت فرستاده شد تا پس از مداوا در طبیعت روستای اکبری رهاسازی شود.

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:در پی تلاش های مکرر برخی از اهالی روستای اکبری و همچنین همکاری بی دریغ جناب آقای شفیعیان رییس اداره محیط زیست شهرستان رستم این پرنده کمیاب جهت مداوا به یک مرکز تخصصی در شهرستان سی سخت فرستاده شد تا پس از مداوا در طبیعت روستای اکبری رهاسازی شود.
در اینجا جا دارد از تلاش های بی دریغ مسئولین و اهالی محترم روستای اکبری تشکر نماییم.
ضمنا از کلیه اهالی روستای اکبری تقاضامندیم در صورت مشاهده هر گونه تخلف اعم از حیوان آزاری،شکار پرندگان و . . . با شماره ۰۹۱۷۷۲۰۳۲۰۴ به نام آقای شفیعیان ریاست محترم محیط زیست شهرستان رستم تماس حاصل فرمایید.
نجات شاهین زخمی از مرگ در روستای اکبری شهرستان رستم
نجات شاهین زخمی از مرگ در روستای اکبری شهرستان رستم
نجات شاهین زخمی از مرگ در روستای اکبری شهرستان رستم

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه