رفتن به بالا
 • چهارشنبه - 17 آذر 1395 - 19:03
 • کد خبر : ۸۴۹
 • مشاهده :  873 بازدید
 • چاپ خبر : برجام نقص شد / رادیو ممسنی + عنوان

برجام نقص شد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش نورآنلاین، وی درباره واکنش مجلس شورای اسلامی به این اقدام آمریکا گفت: برجام یک موضوع ملی است و کل نظام در این مورد تصمیم خواهد گرفت و مجلس نیز در همین راستا واکنش نشان خواهد داد. این نماینده مجلس از بررسی موضوع برجام در نشست یکشنبه همین هفته خبر داد و […]

رادیو ممسنی:

به گزارش نورآنلاین، وی درباره واکنش مجلس شورای اسلامی به این اقدام آمریکا گفت: برجام یک موضوع ملی است و کل نظام در این مورد تصمیم خواهد گرفت و مجلس نیز در همین راستا واکنش نشان خواهد داد.

این نماینده مجلس از بررسی موضوع برجام در نشست یکشنبه همین هفته خبر داد و افزود: به‌طور حتم این حرکت سنای آمریکا، ضربه شدیدی به برجام وارد می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنگ روانی آمریکا در این حرکت خصمانه، اظهار داشت: البته باید این را بدانیم که آن‌ها ۱۰۰ را گرفته تا ۸۰ عمل کنند و از این سیاسی‌کاری‌ها بسیار استفاده می‌کنند.

گودرزی ادامه داد: از نگاه دیگر این حرکت، نشان‌دهنده عمق دوگانگی درونی میان مسؤولان آمریکایی است، افزون‌بر اینکه هنوز مردم این کشور به نتیجه انتخابات اخیر نیز اعتراض دارند.

وی گفت: آمریکا روزبه‌روز در منطقه بیشتر حالت منفعلانه به خود می‌گیرد و این دست‌وپازدن‌های بیهوده هیچ سودی برای آن‌ها نخواهد داشت بلکه با این پیمان‌شکنی، چهره آمریکا برای جهانیان زشت‌تر خواهد شد.

این نماینده مجلس همچنین درباره واکنش دولت ایران به این حرکت سنای آمریکا نیز بیان کرد: واکنش دولت جمهوری اسلامی ایران نیز در راستای تصمیم کل نظام در این مورد خواهد بود.

گودرزی همچنین در پاسخ به این پرسش که واکنش اتحادیه اروپا در این مورد چه خواهد بود، خاطرنشان کرد: به‌طورقطع بخش‌هایی که به دنبال فعالیت اقتصادی در ایران هستند نگران خواهند بود، همان‌گونه که در داماتو ابراز نگرانی کردند.

وی گفت: تنها بخش‌های دولتی این کشورها هستند که به دلیل نفوذ سیاستمداران، در برابر این حرکت سکوت خواهند کرد اما بدون شک اتحادیه اروپا و بخش خصوصی آن‌ها از این قضیه زیان خواهند کرد.

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

  مسعود گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز، در واکنش به اقدام مجلس سنای آمریکا در تمدید تحریم‌های ۱۰ ساله و خلف وعده‌اش در برجام، مجلس یکشنبه همین هفته این موضوع را بررسی می‌کند اظهار داشت: این حرکت مسؤولان آمریکایی برخلاف توافق صورت گرفته در برجام بود و از نظر اخلاقی و سیاسی برخلاف موازین جامعه جهانی، عمل شد.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه