رفتن به بالا
 • پنجشنبه - 18 آذر 1395 - 21:25
 • کد خبر : ۸۶۴
 • مشاهده :  217 بازدید
 • چاپ خبر : تحصن دانشجویان در دانشگاه آزاد فیروزآباد+ عکس / رادیو ممسنی + عنوان

تحصن دانشجویان در دانشگاه آزاد فیروزآباد+ عکس / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش نورآنلاین، این تحصن که در اعتراض به اقدام و سخنان “روستا” معاونت فرهنگی دانشگاه در روز دانشجو که باید در این روز صدای دانشجو شنیده شود صورت گرفت. در طول این تحصن دانشجویان دست نوشته هایی با مضامین ریاست دانشگاه پاسخگو باش – جملات رهبری و حرف های مودبانه با مسئولین، […]

رادیو ممسنی:

به گزارش نورآنلاین، این تحصن که در اعتراض به اقدام و سخنان “روستا” معاونت فرهنگی دانشگاه در روز دانشجو که باید در این روز صدای دانشجو شنیده شود صورت گرفت. در طول این تحصن دانشجویان دست نوشته هایی با مضامین ریاست دانشگاه پاسخگو باش – جملات رهبری و حرف های مودبانه با مسئولین، فحش و توهین نیست- دانشگاه تک صدائی نمیخاهیم و … در دست داشتند.
مطالبات دانشجویان در خصوص حضور مسئولین دانشگاه و به ویژه معاونت فرهنگی دانشگاه تا پایان تحصن بی جواب ماند و دانشجویان با قرائت بیانیه وعده کردند که مطالبات خود را از بیرون دانشگاه پیگیری خواهند کرد.

گفتنی است در روز دانشجو در این دانشگاه حاشیه های زیادی رخ داده بود:

پیش از آغاز همایش روز دانشجو بنرهایی با مضمون تسلیت به برجام در سالن همایش نصب شده بود اما انگار این رفتار دانشجویان چندان با مزاج مسئولین دانشگاه آزاد همخوانی نداشت و به دستور معاونت فرهنگی دانشگاه این بنرها جمع آوری شد.

اما در اواسط همایش وقتی که فرماندار فیروزآباد مشغول صحبت بود یکی از دانشجویان خواستار شد تا فرماندار نسبت به اقدام معاون فرهنگی دانشگاه در پی کندن بنرهای دانشجویان و اداعای حامی آزادی بیان بودنش واکنش نشان دهد!

در این بین معاون فرهنگی دانشگاه که گویی از انتقاد این دانشجو ناراحت شده بود اجازه پاسخگویی خواست و گفت: من ۲۰ دقیقه است که با خودم دارم کلنجار میرم که بگم یا نگویم که دانشجویان شعار بگو بگو سردادند

بنابراین روستا به اجبار گفت : آنها می خواهند با چند جمله پوپولیستی و عوام فریبانه ذهن ها رو مشغول کنند و من خوب شما را میشناسم. شما از پشت همین کوه از روستای سرگر آمدید!

برخی از دانشجویان در اقدام این معاون که همانند هاشمی رفسنجانی به روستانشیان توهین کرد مراسم راترک کردند.

روستا بدون توجه به این مساله ادامه داد: بنر نصب شده در سالن نوشته ای توهین آمیز داشت. اصلا می خواستید نیم ساعت قبل از حضور فرماندار شمع روشن کنید و یک نوار قران عبدالباسط هم بگذارید . یکی از اساتید به من گفتن چرا بنر را کندید و من در پاسخ گفتم دشنام را کندم

پایان گزارش / فیروزنا

  در پی حاشیه های مراسم گرامیداشت روز دانشجو که در دانشگاه آزاد فیروزآباد برگزار شد دانشجویان دانشگاه آزاد امروز ۱۷ آذر ۹۵ در محوطه دانشگاه آزاد اسلامی در مقابل ساختمان ریاست تحصن کردند.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه