رفتن به بالا
 • پنجشنبه - 18 آذر 1395 - 22:15
 • کد خبر : ۸۸۲
 • مشاهده :  110 بازدید
 • چاپ خبر : برگزاری مانور زلزله در رستم / رادیو ممسنی + عنوان

برگزاری مانور زلزله در رستم / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش نورآنلاین، در این مانور با به صدا درآمدن زنگ زلزله دانش آموزان آموخته های خود را در مورد ایمنی در برابر زلزله به صورت عملی به نمایش گذاشتند و نیروهای امدای جمعیت هلال احمر، آتش نشانی، فوریتهای پزشکی پس از نخستن لحظات بروز زلزله فرضی در محل حاضر و نسبت به […]

رادیو ممسنی:

به گزارش نورآنلاین، در این مانور با به صدا درآمدن زنگ زلزله دانش آموزان آموخته های خود را در مورد ایمنی در برابر زلزله به صورت عملی به نمایش گذاشتند و نیروهای امدای جمعیت هلال احمر، آتش نشانی، فوریتهای پزشکی پس از نخستن لحظات بروز زلزله فرضی در محل حاضر و نسبت به برقراری کمربند حفاظتی و امداد مجروحان پرداختند که در پایان عملکرد نیروها مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

در حاشیه برگزاری این مانور ایزدی رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان افزود: این مانور با هدف آمادگی برای رویارویی با زلزله، کاهش تلفات، خسارت ناشی از حوادث، بلایای طبیعی و ایجاد آمادگی دانش آموزان برای واکنش های صحیح و سریع در برابر زلزله در شهرستان برگزار شده است.

فرماندار شهرستان با قدردانی از زحمات دست اندرکاران برگزاری این مانور گفت : با انجام آموزش های لازم و افزایش دانش مدیریت جامع بحران باید آمادگی مقابله ، بازسازی و باز توانی در حوادث و بلایای طبیعی احتمالی را داشته باشیم.

وی بر لزوم افزایش دانش و آمادگی همه دستگاهها در برابر حوادث طبیعی تاکید کرد و خاطرنشان کرد : هر فرد به عنوان سرپرست و یا عضوی از خانواده می تواند با فراگیری توصیه های ایمنی و عمل به آنها جان خود و اطرافیان را در برابر خطر ناشی از زلزله حفظ کند.

مانور زلزله در شهرستان رستممانور زلزله در شهرستان رستممانور زلزله در شهرستان رستممانور زلزله در شهرستان رستممانور زلزله در شهرستان رستممانور زلزله در شهرستان رستممانور زلزله در شهرستان رستممانور زلزله در شهرستان رستم

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

  مانوری با هدف آمادگی برای رویارویی با زلزله ویژه دانش آموزان برگزار شد

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه