رفتن به بالا
  • دوشنبه - 21 اسفند 1396 - 15:40
  • کد خبر : ۸۸۲۹
  • مشاهده :  163 بازدید
  • چاپ خبر : کلنگ زنی احداث پروژه آبخیزداری شهرستان رستم +تصویر / رادیو ممسنی + عنوان

کلنگ زنی احداث پروژه آبخیزداری شهرستان رستم +تصویر / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان رستم , کلنگ احداث پروژه آبخیزداری حوزه شوسنی و ضامنی با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال به زمین زده شد.گفتنی است پیمانکار این طرح و مشاور آن باید طبق قرار داد بعد از ۵ ماه پروژه را تحویل دهد. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:با حضور فرماندار و مسئولین […]

رادیو ممسنی:

با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان رستم , کلنگ احداث پروژه آبخیزداری حوزه شوسنی و ضامنی با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال به زمین زده شد.گفتنی است پیمانکار این طرح و مشاور آن باید طبق قرار داد بعد از ۵ ماه پروژه را تحویل دهد.

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان رستم , کلنگ احداث پروژه آبخیزداری حوزه شوسنی و ضامنی با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم,صبح امروز با حضور فرماندار ، امام جمعه ، مسئولین ادارات و مردم روستای شوسنی و ضامنی کلنگ احداث این پروژه به زمین زده شد.

فرماندار شهرستان رستم در این خصوص گفت: از محل اعتبارات ملی مبلغ ۱۰٫۳۳۲٫۱۴۱٫۳۵۷ ریال جهت پروژه آبخیزداری شوسنی و ضامنی تخصیص داده شد که در قالب ۳ بند سنگی ملاتی و ۱ سد خاکی مطالعه و طراحی و حدود ۸۳۹۸ هکتار اراضی حوزه آبخیز را در بر میگیرد.

گفتنی است پیمانکار این طرح و مشاور آن باید طبق قرار داد بعد از ۵ ماه پروژه را تحویل دهد.

کلنگ زنی احداث پروژه آبخیزداری شهرستان رستم +تصویر
کلنگ زنی احداث پروژه آبخیزداری شهرستان رستم +تصویر
کلنگ زنی احداث پروژه آبخیزداری شهرستان رستم +تصویر

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه