رفتن به بالا
  • دوشنبه - 21 اسفند 1396 - 22:19
  • کد خبر : ۸۸۳۴
  • مشاهده :  98 بازدید
  • چاپ خبر : هشدار به اخلالگران چهارشنبه سوری در رستم / رادیو ممسنی + عنوان

هشدار به اخلالگران چهارشنبه سوری در رستم / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: دادستان عمومی و انقلاب رستم آقای نوذری از برخورد جدی دستگاه قضا با عاملان اخلال در نظم عمومی چهارشنبه آخر سال در رستم و بازداشت آنان تا پایان سال خبر داد.نوذری اظهار کرد:ما مخالف شادی و نشاط اجتماعی در بین مردم نیستیم اما هر جا ردپایی از ایجاد اخلال در نظم عمومی مشاهده […]

رادیو ممسنی:

دادستان عمومی و انقلاب رستم آقای نوذری از برخورد جدی دستگاه قضا با عاملان اخلال در نظم عمومی چهارشنبه آخر سال در رستم و بازداشت آنان تا پایان سال خبر داد.نوذری اظهار کرد:ما مخالف شادی و نشاط اجتماعی در بین مردم نیستیم اما هر جا ردپایی از ایجاد اخلال در نظم عمومی مشاهده شود هیچ مسامحه‌ای از طرف دستگاه قضا صورت نمی‌گیرد و نسبت به دستگیری و تعقیب این افراد اقدام خواهد شد.واحدهای صنفی متخلف که مبادرت به نگهداری و عرضه مواد محترقه و منفجره نمایند،ضمن معرفی متصدی آن به مقام قضایی تا پایان تعطیلات پلمپ می شود.

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:دادستان عمومی و انقلاب رستم  آقای نوذری از برخورد جدی دستگاه قضا با عاملان اخلال در نظم عمومی چهارشنبه آخر سال در رستم و بازداشت آنان تا پایان سال خبر داد.

نوذری در جلسه بررسی و پیشگیری از آسیب‌های خطرات مراسم چهارشنبه آخر سال با حضور مسئولان انتظامی و امنیتی اظهار کرد: ما مخالف شادی و نشاط اجتماعی در بین مردم نیستیم اما هر جا ردپایی از ایجاد اخلال در نظم عمومی مشاهده شود هیچ مسامحه‌ای از طرف دستگاه قضا صورت نمی‌گیرد و نسبت به دستگیری و تعقیب این افراد  اقدام خواهد شد.

وی افزود:ضابطین قضایی بویژه نیروی انتظامی مکلف اند در صورت مواجهه با مرتکبین اینگونه جرایم ،آنان را شناسایی ،دستگیر و با تشکیل پرونده مقدماتی به دادسرای شهرستان معرفی کنند.پرونده های این افراد نیز در شعبه ویژه به صورت فوق العاده‌اش و خارج از نوبت رسیدگی و بر خورد قاطع قانونی صورت می گیرد.

واحدهای صنفی متخلف که مبادرت به نگهداری و عرضه مواد محترقه و منفجره نمایند،ضمن معرفی متصدی آن به مقام قضایی تا پایان تعطیلات پلمپ می شود.

نوذری گفت:وسایل نقلیه موتوری اعم از خودرو و موتورسیکلت که ایجاد آلودگی صوتی و مزاحمت نمایند ، علاوه بر ارجاع پرونده به دادسرا، تا پایان تعطیلات نوروزی در توقیف خواهند ماند.

هشدار به اخلالگران چهارشنبه سوری در رستم

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه