رفتن به بالا
  • سه شنبه - 22 اسفند 1396 - 09:18
  • کد خبر : ۸۸۳۸
  • مشاهده :  88 بازدید
  • چاپ خبر : اجرای نمایش کچل بندون بزودی در برج میلاد+عکس / رادیو ممسنی + عنوان

اجرای نمایش کچل بندون بزودی در برج میلاد+عکس / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: مدیریت فرهنگی برج میلاد بعد از دیدن این نمایش میدانی( کچل بندون) در نمایشگاه بین المللی اقوام که در تهران برگزار شد ، از این گروه نمایشی جهت اجرا در برج میلاد دعوت کرد.این نمایش تا کنون ۲ بار در شیراز _ نورآباد _ بوشهر _ جم و فراشبند فارس بروی صحنه رفته […]

رادیو ممسنی:

مدیریت فرهنگی برج میلاد بعد از دیدن این نمایش میدانی( کچل بندون) در نمایشگاه بین المللی اقوام که در تهران برگزار شد ، از این گروه نمایشی جهت اجرا در برج میلاد دعوت کرد.این نمایش تا کنون ۲ بار در شیراز _ نورآباد _ بوشهر _ جم و فراشبند فارس بروی صحنه رفته است.

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:مدیریت فرهنگی برج میلاد بعد از دیدن این نمایش میدانی در نمایشگاه بین المللی اقوام که در تهران برگزار شد ،از این گروه نمایشی جهت اجرا در برج میلاد دعوت کرد.

این نمایش تا کنون ۲ بار در شیراز _ نورآباد _ بوشهر _ جم و فراشبند فارس بروی صحنه رفته است.

این نمایش به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل سعیدیان و بازیگری حسن محمدی _ مریم مهدوی فر _ فرزاد نوایی _ اکرم سلطانی _ مسلم رستمی _  احمد سعیدیان _ ژیلا سعیدیان _سمیه بازیار _  سهام نوایی _ الیاس رشیدی _ آرتین سعیدیان _ اعظم آبشین _ سیدرضا حسینی _ لیلا بذرافشان _ مریم سلطانی و با همراهی گروه موسیقی محلی ، آقایان مهرزاد نوایی _ نصیب ا.. زارع و پیشکسوت شاهنامه خوانی ابراهیم شریفی ، بار دیگر  در نورآباد بصورت میدانی به اجرا در خواهد آمد.

داستان این نمایش به یک عروسی در ممسنی میپردازد که گرفتار باران شدیدی می شود و بهمین خاطر با اجرای مراسمی با نام کچل بندون شانس خود را برای بندآمدن باران امتحان می کنند.

اجرای نمایش کچل بندون بزودی در برج میلاد+عکس
اجرای نمایش کچل بندون بزودی در برج میلاد+عکس
اجرای نمایش کچل بندون بزودی در برج میلاد+عکس
اجرای نمایش کچل بندون بزودی در برج میلاد+عکس
اجرای نمایش کچل بندون بزودی در برج میلاد+عکس

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه