رفتن به بالا
 • پنجشنبه - 18 آذر 1395 - 22:20
 • کد خبر : ۸۸۴
 • مشاهده :  102 بازدید
 • چاپ خبر : رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران رستم معارفه شد / رادیو ممسنی + عنوان

رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران رستم معارفه شد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش نورآنلاین، مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید و رئیس قدیم اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با حضورفرماندار،امام جمعه،اعضای شورای اداری شهرستان ومعاون توسعه منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس در محل سالن کانون پرورش فکری شهرستان برگزار گردید. ایزدی فرماندار شهرستان در این مراسم ضمن قدردانی […]

رادیو ممسنی:

به گزارش نورآنلاین، مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید و رئیس قدیم اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با حضورفرماندار،امام جمعه،اعضای شورای اداری شهرستان ومعاون توسعه منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس در محل سالن کانون پرورش فکری شهرستان برگزار گردید.

ایزدی فرماندار شهرستان در این مراسم ضمن قدردانی از فعالیت های موثر بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران از وظایف مهم مردم و مسئولین است، زیر این انقلاب مرهون ایثارگری ها و فداکارهای شهدا، جانبازان، ایثارگران است..

وی خاطر نشان کرد : خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران افتخار بزرگی است که اجر و پاداش آن تنها از سوی خداوند متعال قابل محاسبه است و با ارزش های مادی نمیتوان آن را جبران کرد.

در این مراسم آقای سید شجاعت حسینی رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تودیع وآقای ذاکر نوری به عنوان سرپرست این اداره معارفه شد

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

  ذاکر نوری به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رستم معرفی شد

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه