رفتن به بالا
 • پنجشنبه - 18 آذر 1395 - 23:35
 • کد خبر : ۹۰۱
 • مشاهده :  84 بازدید
 • چاپ خبر : سردار غیب پرور جایگزین سردار نقدی در سازمان بسیج شد / رادیو ممسنی + عنوان

سردار غیب پرور جایگزین سردار نقدی در سازمان بسیج شد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمی سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور را به سمت «رئیس سازمان بسیج و جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج» منصوب کردند. متن حکم رهبر معظم انقلاب به شرح زیر است: نظر به انتصاب سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی در سمت […]

رادیو ممسنی:

حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمی سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور را به سمت «رئیس سازمان بسیج و جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج» منصوب کردند.

سردار غیب پرور

متن حکم رهبر معظم انقلاب به شرح زیر است:

نظر به انتصاب سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی در سمت «معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» و بنا به پیشنهاد فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تعهد و شایستگی و تجارب ارزنده، شما را به سمت «رئیس سازمان بسیج و جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج» منصوب می کنم.

ارتقای حضور سازمان یافته تر مردم(بویژه جوانان عزیز) و اعتلای بسیج در عرصه های مورد نیاز انقلاب اسلامی(مثل علم، فرهنگ، دفاع و خدمات رسانی)، ایجاد و ساماندهی مجموعه های اندیشه ورز و رصدگر در تمام سطوح به خصوص در ستاد بسیج برای راهبردنگاری و رصد فعالیت ها و جلوگیری از نفوذ دشمن، ایجاد سازوکار قطعی برای تقویت هم افزایی اقشار و همکاری و هماهنگی با دستگاههای ذی ربط، مورد انتظار است.

از زحمات و تلاشهای موثر و مخلصانه ی سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی در دوره تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی می کنم.

پایان گزارش / لیدر

  فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمی فرمانده سابق سپاه فجر فارس را به عنوان رئیس سازمان بسیج معرفی کرد.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه