رفتن به بالا
 • شنبه - 20 آذر 1395 - 22:50
 • کد خبر : ۹۶۲
 • مشاهده :  64 بازدید
 • چاپ خبر : گچساران بی سرو سامان نیست که اینطور روسری از سر دختردانشجو می کشند / رادیو ممسنی + عنوان

گچساران بی سرو سامان نیست که اینطور روسری از سر دختردانشجو می کشند / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش نورآنلاین، سید امین الله حجازی امام جمعه گچساران گفت:گاهی بوی انتخابات که در کشور می پیچداز سوی برخی مسئولین و برخی به اصطلاح نخبگان، کشور نا امن جلوه می کند. وی افزود:گاهی در دانشگاه ها نا امنی ایجاد می شود،علیه نظام سخن ها به میان می آید ، از اصحاب فتنه […]

رادیو ممسنی:

به گزارش نورآنلاین، سید امین الله حجازی امام جمعه گچساران گفت:گاهی بوی انتخابات که در کشور می پیچداز سوی برخی مسئولین و برخی به اصطلاح نخبگان، کشور نا امن جلوه می کند.

وی افزود:گاهی در دانشگاه ها نا امنی ایجاد می شود،علیه نظام سخن ها به میان می آید ، از اصحاب فتنه حمایت می شود و به دنبال تطهیر سران فتنه هستند. همین فتنه گرانی که در سال ۸۸می خواستند کشور را به آتش بکشند.

خطیب جمعه گچساران درادامه با اشاره به برنامه گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد گچساران تصریح کرد: آقای رئیس دانشگاه آزاد بدانید این شهر اینقدرهم بی سرو سامان نیست که اینطور روسری از سر دختردانشجو می کشند .آقای رئیس دانشگاه و آقای فرماندار شما مسئول امنیت هستید و چرا اجازه چنین اقداماتی را در این شهرمی دهید.

حجازی اظهارکرد:فتنه گر، فتنه گر است و هیچ کس اجازه ندارد از فتنه گر حمایت کند و آخرین بار باشد چنین اتفاقاتی در گچساران پیش بیاید که در اینصورت نماز جمعه را در محل دانشگاه آزاد برگزار خواهیم کرد .یک دانشگاه باید انقلابی باشد و درب دانشگاه نباید به روی هیچ فرد یاوه گویی باز شود.

وی گفت:اگر بار دیگر در دانشگاه آزاد چنین فضولی هایی انجام شود سخت مقابله خواهیم کرد .اگر کسی حرفی دارد منطقی و مستدل بگوید.این دولت باید برمحور فقه عصمت و طهارت علیهم السلام مدیریت شود .

امام جمعه گچساران افزود:اگر یکبار دیگر از این رخدادها در دانشگاه اتفاق افتاد باید شورای تامین وارد عمل شود در غیر اینصورت جوانان انقلابی و بسیجی باید این موارد را کنترل کنند.امیدواریم دیگر شاهد بروز چنین اتفاقاتی در این شهر نباشیم.

منبع: صبح زاگرس

  امام جمعه گچساران با اشاره به برنامه گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد گچساران تصریح کرد:آقای رئیس دانشگاه آزاد بدانید این شهر اینقدرهم بی سرو سامان نیست که اینطور روسری از سر دختردانشجو می کشند .آقای رئیس دانشگاه و آقای فرماندار شما مسئول امنیت هستید و چرا اجازه چنین اقداماتی را می دهید.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه