رفتن به بالا
 • شنبه - 20 آذر 1395 - 23:20
 • کد خبر : ۹۶۴
 • مشاهده :  88 بازدید
 • چاپ خبر : شرکت تعاونی ۵۰ عضوی ایجاد شود تسهیلات ۳ درصد دریافت خواهند کرد / رادیو ممسنی + عنوان

شرکت تعاونی ۵۰ عضوی ایجاد شود تسهیلات ۳ درصد دریافت خواهند کرد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش نورآنلاین، جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری به ریاست فرماندارشهرستان و با حضور جمعی از مدیران ادارات و روساء بانکهای شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. ایزدی فرماندار شهرستان رستم در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری به مشکلات اشتغال جوانان شهرستان اشاره کرد و افزود : باید همه […]

رادیو ممسنی:

به گزارش نورآنلاین، جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری به ریاست فرماندارشهرستان و با حضور جمعی از مدیران ادارات و روساء بانکهای شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

ایزدی فرماندار شهرستان رستم در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری به مشکلات اشتغال جوانان شهرستان اشاره کرد و افزود : باید همه ادارات و مسولین در جهت کمک به اشتغال و اشتغال زایی شهرستان تلاش کنند چرا که عمده مشکلات و ناهنجاری های اجتماعی برخواسته از فشارهای روانی مربوط به بیکاری جوانان است.

وی خاطر نشان کرد : خوشبختانه یک کار خوبی که در دولت تدبیر و امید شکل گرفت اینست که دولت با ایجاد تشکیل شرکت های تعاونی در تلاش است با استفاده از ظرفیت های مردم در مناطق روستایی در جهت ایجاد شغل یک استفاده مطلوب را ببرد و تسهیلات ارزان قیمتی را برای این موضوع در نظر گرفته که اگر تعداد عضو شرکت های تعاونی از ۵۰ عضو بیشتر باشد این تسهیلات با نرخ ۳% درصد عرضه می شود.

در پایان تقویان رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان نیز به بیان ارائه گزارشی از وضعیت اشتغال و تسهیلات اشتغالزایی پرداختند و نهایتاً مصوبات جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت

پایان گزارش /

  عمده مشکلات و ناهنجاری های اجتماعی برخواسته از فشارهای روانی مربوط به بیکاری جوانان است

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه