رفتن به بالا
 • یکشنبه - 21 آذر 1395 - 21:50
 • کد خبر : ۹۸۱
 • مشاهده :  829 بازدید
 • چاپ خبر : گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری درباره معارفه میرزایی به عنوان معاون فرمانداری مرودشت / رادیو ممسنی + عنوان

گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری درباره معارفه میرزایی به عنوان معاون فرمانداری مرودشت / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش نورآنلاین در این گزارش آمده است: جلسه شورای اداری شهرستان با دستورکار تودیع و معارفه معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری مرودشت و با حضور مسئولین ادارات و ارگانهای شهرستان برگزار شد. در ادامه مهندس نجیب زاده؛ فرماندار شهرستان مرودشت با تبریک به مناسبت حلول ماه ربیع الاول و روز دانشجو طی […]

رادیو ممسنی:

به گزارش نورآنلاین در این گزارش آمده است: جلسه شورای اداری شهرستان با دستورکار تودیع و معارفه معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری مرودشت و با حضور مسئولین ادارات و ارگانهای شهرستان برگزار شد.

در ادامه مهندس نجیب زاده؛ فرماندار شهرستان مرودشت با تبریک به مناسبت حلول ماه ربیع الاول و روز دانشجو طی سخنانی ضمن تقدیر از موفقیت دولت تدبیر و امید در افزایش تولید ایران و افزایش قیمت جهانی نفت در سازمان اوپک گفت:باید این موفقیت دولت در رسانه ها بازتاب بیشتری داشته باشد.

نجیب زاده با اشاره به کاهش مداوم قیمت نفت و رسیدن آن به یک چهارم قیمت با بیان اینکه دولت در چنین شرایط مشکلی توانست با تدبیر کشور را اداره کند افزود:در بحران کاهش قیمت نفت دولت تدبیروامید علاوه بر اینکه از صندوق ذخیره ارزی پول برداشت نکرد بلکه ۲۰درصد از درآمدهای نفتی را هم به این صندوق واریز نموده است که این خود موفقیت مهمی محسوب میشود.

ایشان در ادامه با اشاره به مشکلاتی که در بحث اجرای برجام پیش آمده گفت: مسئولین نظام اعم از مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری اعلام کرده اند که واکنش لازم به نقض برجام اعمال خواهد شد.

علی اکبر نجیب زاده با اشاره به سابقه آشنایی خود با محمد کریم میرزایی در جریان انتخابات مرحله دوم مجلس در شهرستان ممسنی و رستم گفت:بنده از نزدیک شاهد تلاش و پشتکار ایشان بودم و با شناختی که از آقای میرزایی داشتم ایشان را برای حضور در پست معاونت سیاسی فرمانداری مرودشت معرفی کردم.

نماینده عالی دولت در شهرستان با تقدیر از زحمات محمد رسول زارع، ابراز امیدواری کرد محمد کریم میرزایی در انجام وظایف خود به عنوان معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری موفق باشد.

درادامه مراسم محمد رسول زارع معاون سابق سیاسی اجتماعی فرمانداری مرودشت درسخنانی ضمن عرض گزارش عملکرد خود درحوزه معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان از همکاری مجموعه ادارات وپرسنل فرمانداری درطول دوران سرپرستی فرمانداری ومعاونت سیاسی اجتماعی تشکر نمود وبرای محمد کریم میرزایی معاون جدید سیاسی اجتماعی فرمانداری آرزوی توفیق نمود وگفت: درطول دوران مسئولیتم هیچ گونه انتظار خارج از قانونی ازادارات نداشته ام.

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

  محمد کریم میرزایی معاون سابق فرمانداری رستم چندی پیش به عنوان معاون سیاسی فرمانداری مرودشت معارفه شد که این مراسم حاشیه های زیادی در پی داشت.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه