رفتن به بالا
 • یکشنبه - 21 آذر 1395 - 22:00
 • کد خبر : ۹۸۳
 • مشاهده :  109 بازدید
 • چاپ خبر : ماجرای دو نوجوان لر زبان که از کیف پر پول گذشتند / رادیو ممسنی + عنوان

ماجرای دو نوجوان لر زبان که از کیف پر پول گذشتند / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش نورآنلاین، این دونوجوان در گفت و گویی بیان داشتند: از خیابانی ک مخابرات در آن بود درحال رفتن به طرف خانه بودیم که جعبه سفیدی توجه ما را به خود جلب کرد،هرچه نگاه کردیم کسی که جعبه را بردارد ندیدیم. به طرف جعبه رفتیم و آن را برداشتیم برای اینکه آدرسی […]

رادیو ممسنی:

به گزارش نورآنلاین، این دونوجوان در گفت و گویی بیان داشتند: از خیابانی ک مخابرات در آن بود درحال رفتن به طرف خانه بودیم که جعبه سفیدی توجه ما را به خود جلب کرد،هرچه نگاه کردیم کسی که جعبه را بردارد ندیدیم. به طرف جعبه رفتیم و آن را برداشتیم برای اینکه آدرسی از صاحب جعبه به دست بیاریم مجبور به باز کردن درب جعبه شدیم.
کیف پول پر از اسکناس های ۱۰و۵۰هزار تومانی ، یک سری اسناد ، کارت های عابر بانک ویک مهر دکتر هم از جمله وسایل موجود درجعبه بود.

اسم فردی که مشخصات آن در کیف بود را از رهگذران پرسیدیم و باتوجه به اینکه فرد مورد نظر از ساکنان همان محله بود توانستیم آدرس وی را پیدا کنیم.
با هم به آدرس مورد نظر رفتیم و پس از در زدن آقای مسنی در را باز کرد،بعد از سلام کردن به وی گفتیم آیا فلانی را می شناسید پاسخ داد بله دخترم است.

سپس جعبه سفید رنگ را به او دادیم و گفتیم که آن را در کوچه پیدا کردیم.
وی لبش را گزیدو بعد از تایید کردن این که جعبه مال دخترش است وسایل را بیرون آورد و گفت: این کلید خانه گچسارانی اش و این ها نیز کیف پول و مهر اش است.

بعد رو به ما کرد و گفت چگونه لطف شمارا جبران کنم و کیف پر از پول را جلوی ما گرفت و گفت هرچه می خواهید بردارید!!!
ما گفتیم که نیازی به این کار نیست فقط برای ما دعای خیری کنیدو سپس از وی خداحافظی و راهی منزلمان شدیم.

منبع: صبح زاگرس

  دو نوجوان در یکی از خیابان های شهر باشت کیف پر از پول و اسنادی را پیدا کردند اما آن را به صاحبش بازگرداندند.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه