رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 26 اردیبهشت 1397 - 10:00
  • کد خبر : ۱۰۰۱۹
  • مشاهده :  74 بازدید
  • چاپ خبر : پاسخ رئیس هیات فوتبال ممسنی به سخنان خلفی / رادیو ممسنی + عنوان

پاسخ رئیس هیات فوتبال ممسنی به سخنان خلفی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: پس از انتشار مصاحبه میترا خلفی در خصوص مشکلات ایجاد شده در رقابت های اخیر تیم فوتبال بانوان ممسنی که عمدتا مالی بود؛ مجید رضایی رئیس هیات فوتبال شهرستان در این خصوص واکنش نشان داد. “خبر نورآباد“ – سرویس ورزشی:پس از انتشار مصاحبه میترا خلفی در خصوص مشکلات ایجاد شده در رقابت های اخیر تیم […]

رادیو ممسنی:

پس از انتشار مصاحبه میترا خلفی در خصوص مشکلات ایجاد شده در رقابت های اخیر تیم فوتبال بانوان ممسنی که عمدتا مالی بود؛ مجید رضایی رئیس هیات فوتبال شهرستان در این خصوص واکنش نشان داد.

“خبر نورآباد  سرویس ورزشی:پس از انتشار مصاحبه میترا خلفی در خصوص مشکلات ایجاد شده در رقابت های اخیر تیم فوتبال بانوان ممسنی که عمدتا مالی بود؛ مجید رضایی رئیس هیات فوتبال شهرستان در این خصوص واکنش نشان داد و گفت؛ در مورد ادعای خانم خلفی اینجانب کاملا هر دو مورد را تایید می کنم. در مورد اول اینکه یک و نیم میلیون با رایزنی های بنده برای کمک به این تیم اخذ کردم و خانم خلفی هم اصلا اطلاعی از این موضوع نداشت و بنا به اینکه به قول خانم خلفی اسپانسر این تیم را پشتیبانی نمی کرد و تیم در حال فروپاشی بود و چه بسا که در بعضی از روزها به دلیل نداشتن غذای مناسب برای بازیکنان این تیم، چند تن از اعضای هیات هر کدام یک روز با هزینه شخصی به این بازیکنان غذا دادند تا تیم از هم نپاشد و بتوانیم از این میزبانی نتیجه بگیریم و البته دیگر پشتیبانی های هیئت از این تیم هم بود که به هیچ عنوان وظیفه هیئت نبود.

وی اظهار داشت؛ ولی بعد از چند روز از گوشه و کنار فهمیدیم که خیلی از هزینه های مربوط به تیم  را وی پرداخت نکرده و همه بدهی ها به سمت هیئت فوتبال سرازیر شد و نهایتا در چند روز اخیر هم هتل با بنده تماس گرفته و قصد دارد که هزینه های هتل را هم از ما بگیرد که همه ی این هزینه ها مربوط به تیم و اسپانسر آن (سالار سازه ) می باشد و هیئت حق ندارد از موجودی خود هزینه تیم های خصوصی کند.

مجید رضایی بیان کرد؛ حال در مورد این یک و نیم میلیون تومان؛  زمانی به این تیم و خانم خلفی پرداخت می شود که تکلیف این بدهی های سرازیر شده به سمت هیئت فوتبال را روشن نماید و مفاسا حساب ها را از هتل و دیگر بستانکاران  ارائه دهد و در غیر اینصورت این یک و نیم میلیون به هتل و دیگر بستانکاران از طریق خود هیئت پرداخت خواهد شد.
 
رئیس هیات فوتبال در خصوص موضوع توپها نیز عنوان کرد؛ در مورد توپ ها هم به عرض می رسانم که این توپ ها را سازمان لیگ جهت انجام بازی های خواهران و بعد از ان هم جوانان شریف بتن با رایزنی های اینجانب به هیئت واگذار کرد که البته روز آخر بازی های خواهران این توپ ها به ما رسید ولی خانم خلفی از من خواستند که این توپ ها را به وی دهم تا توپ ها را بفروشد و خرج تیم را که اسپانسر پرداخت نمی نماید با فروش توپ ها بدهد . این تو پ ها حق همه فوتبالیست هاست و بنده نمی توانم آن را جهت یک تیم خصوصی به هدر بدهم . من از زحمات خانم خلفی برای فوتبال خواهران تشکر  می نمایم ولی کاش ابتدا هماهنگی ها ی خود را با اسپانسر انجام می داد و بعد وارد این عرصه می شد تا این همه مشکلات را  برای خود و هیئت فوتبال بوجود نمی آورد.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه