رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 26 اردیبهشت 1397 - 15:37
  • کد خبر : ۱۰۰۳۹
  • مشاهده :  189 بازدید
  • چاپ خبر : آیت الله دژکام به عنوان امام جمعه شیراز منصوب شد / رادیوممسنی

آیت الله دژکام به عنوان امام جمعه شیراز منصوب شد / رادیوممسنی

آیت الله شیخ لطف الله دژکام از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز منصوب شد . پس از تشدید بیماری آیت‌الله ایمانی که منجر به استعفای امام‌جمعه فقید شیراز و درنهایت فوت ایشان شد، گزینه‌های مختلفی برای نمایندگی ولی فقیه در استان فارس بررسی شده و […]

آیت الله شیخ لطف الله دژکام از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز منصوب شد .

آیت الله شیخ لطف الله دژکام

پس از تشدید بیماری آیت‌الله ایمانی که منجر به استعفای امام‌جمعه فقید شیراز و درنهایت فوت ایشان شد، گزینه‌های مختلفی برای نمایندگی ولی فقیه در استان فارس بررسی شده و در نهایت با در نظر گرفتن تمام جوانب، آیت‌الله لطف‌الله دژکام برای حضور در جایگاه خطیر نمایندگی ولی‌فقیه در استان فارس و امام‌جمعه شیراز انتخاب شد.

آیت‌الله دژکام که متولد سال ۱۳۴۱ است، یکی از جوان‌ترین گزینه‌های احتمالی نمایندگی ولی‌فقیه در استان فارس بود که پیش از این امامت جمعه جهرم را برعهده داشت.

وی دارای ارتباطات گسترده‌ای با توده‌های مردمی و آحاد گروه‌های اجتماعی ازجمله دانشجویان و طلاب است و سوابق بسیار درخشانی در حوزه فعالیت‌های علمی، فرهنگی و تبلیغی دارد.

دژکام تحصیلات رسمی خود را در مدارس جهرم تا اخذ مدرک دیپلم به پایان رساند و سپس در سال ۱۳۶۰ وارد مدرسه علمیه امام خمینی (ره) این شهرستان شد و در محضر آیت‌الله سیدحسین آیت‌اللهی امام‌جمعه فقید جهرم و حضرت آیت‌الله بحری تحصیلات حوزوی خویش را آغاز کرد.


منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه