رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 27 اردیبهشت 1397 - 13:07
  • کد خبر : ۱۰۰۴۸
  • مشاهده :  82 بازدید
  • چاپ خبر : جوابیه مدیر آبفا روستایی ممسنی به گلایه عضو شورای شهر خومه زار / رادیوممسنی

جوابیه مدیر آبفا روستایی ممسنی به گلایه عضو شورای شهر خومه زار / رادیوممسنی

برداشت های شخصی خود را رسانه ای کردن هنر نمی باشد چون باعث تشویش اذهان عمومی ، دلسردی مردم از دولت خدمتگزار و نظام مقدس جمهوری اسل

جوابیهکامبیز لشکری مدیر آبفا روستایی شهرستان ممسنی در پاسخ به یک گلایه گفت:
جناب آقای صالح بیگدلی عضو شورای شهر خومه زار
۱- تا به امروز ندیده ایم که یک عضو شورای شهر نه در ممسنی و نه در هیچ جای دیگر در مقام حاکمیتی در خصوص عملکرد یک اداره بدون آگاهی از مسائل و مشکلات آن اظهار نظر نماید.پس بهتر است هر کس جایگاه خود را بداند و اگر مشکل شخصی با آن مدیریت ندارد از طریق مراجع نظارتی پیگیری نماید.
۲-انتظار می رود یک شخصیت حقوقی فرق بین اعتبار مصوب و اعتبار تخصیص یافته را بداند.۵۰۰میلیون اعتباری که جهت حفر چاه خومه زار در نظر گرفته شده اعتبار مصوب بوده و تا بحال تخصیص نگرفته است.

لذا لازم است قبل از رسانه ای کردن یه مطلب آگاهی،تجربه یا تخصص داشته باشیم و برداشت های شخصی خود را رسانه ای کردن هنر نمی باشد چون باعث تشویش اذهان عمومی ، دلسردی مردم از دولت خدمتگزار و نظام مقدس جمهوری اسلامی می گردد.
 3-حفر چاه یک پروسه زمانی چندماهه نیاز دارد (نقطه یابی و تعیین محل،استعلام از سازمان آب و منابع طبیعی شهرستان و استان،تهیه اسناد مناقصه،تامین اعتبار،نشر در روزنامه و انتخاب پیمانکار،قرداد با پیمانکار در استان و معرفی به شهرستان) که پیگیریهای مربوط به شهرستان انجام شده و موارد مربوط به انتخاب پیمانکار باید توسط مرکز استان اعلام گردد.                 
۴٫بجای این همه سیر در فضاهای اجتماعی و مجازی و بازیچه دست دیگران شدن،بیایید درفضای طبیعی و واقعی کمک کنید و همراهی کنید تا بتوانیم  هرچه سریعتر مشکل کمبود اب شهرخومه زار را در عمل نه در حرف حل کنیم،


منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه