رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 3 خرداد 1397 - 00:02
  • کد خبر : ۱۰۱۱۰
  • مشاهده :  107 بازدید
  • چاپ خبر : واکنش مسعود گودرزی به اظهارات وزیر خارجه آمریکا / رادیو ممسنی + عنوان

واکنش مسعود گودرزی به اظهارات وزیر خارجه آمریکا / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: گودرزی در ادامه با اشاره به اظهارات تند ضدایرانی وزیر خارجه آمریکا اظهار داشت: آمریکایی ها تصور می کنند ابزارهایشان در برخورد با جمهوری اسلامی ایران کافی نبوده و باید اقدامات دیگری در این راستا انجام دهند که امروز از گزینه های روی میز استفاده کردند. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:در خصوص حمایت امارات متحده […]

رادیو ممسنی:

گودرزی در ادامه با اشاره به اظهارات تند ضدایرانی وزیر خارجه آمریکا اظهار داشت: آمریکایی ها تصور می کنند ابزارهایشان در برخورد با جمهوری اسلامی ایران کافی نبوده و باید اقدامات دیگری در این راستا انجام دهند که امروز از گزینه های روی میز استفاده کردند.

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:در خصوص حمایت امارات متحده عربی از مواضع ضد ایرانی اخیر پامپئو وزیر خارجه آمریکا گفت: گاهی اوقات در دستگاه سیاسی و اقتصادی نیتی را با ابزارهایی اجرا می کنند زمانی که ترامپ پامپئو را انتخاب کرد مشخص بود که سیاست تهاجمی در قبال ایران در پیش گرفته است که رویکرد آن با خروج از برجام شروع شد و همچنان ادامه دارد.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه آمریکا معتقد است برجام نتوانسته بازدارندگی در اقدامات ایران داشته باشد، عنوان کرد: امروز قدرت جمهوری اسلامی در سطح منطقه افزایش یافته و آمریکا از اینکه در قرارداد برجام در کسب منافع از سایر اعضا عقب تر است دغدغه دارد.

وی در ادامه با اشاره به این مطلب که واشنگتن مفاد برجام را متناسب با منافع خود ندید، عنوان کرد: از این رو تصمیمات آمریکا برای خروج از برجام از زمان اجرای این توافقنامه اعلام می شد که در نهایت ترامپ این مخالفت را با خروج از برجام به انجام رساند.

گودرزی در ادامه با اشاره به اظهارات تند ضدایرانی وزیر خارجه آمریکا اظهار داشت: آمریکایی ها تصور می کنند ابزارهایشان در برخورد با جمهوری اسلامی ایران کافی نبوده و باید اقدامات دیگری در این راستا انجام دهند که امروز از گزینه های روی میز استفاده کردند.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: در این بین برخی کشورها با آمریکا همصدا هستند که مهم ترین آنها کشورهای حاشیه خلیج فارس هستند که به خصوص در تحولات منطقه ای به خصوص یمن و سوریه مواضع هماهنگی با جمهوری اسلامی نداشتند همچنین اقدامات کشور که ناشی از آزادسازی برخی اقدامات اقتصادی در فضای پسابرجام است خلاف منافع آنها بوده لذا با آمریکایی ها همراه می شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی بر اساس اصول عزت، حکمت و مصلحت در حوزه سیاست خارجی تصمیم گیری می کند، خاطرنشان کرد: امارات متحده عربی باید بداند که این کشور از قبال تحریم های جمهوری اسلامی به اینجا رسید و تبدیل به کانال ارتباطی منطقه شد از این رو اکنون ما می توانیم شرکای تجاری خود را تقسیم کرده و با رفتارهای عمل گرایانه، حضور امارات را در دایره همکاری های اقتصادی کمرنگ کنیم.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه