رفتن به بالا
  • یکشنبه - 6 خرداد 1397 - 00:04
  • کد خبر : ۱۰۱۳۰
  • مشاهده :  64 بازدید
  • چاپ خبر : تولید مستند« سردار مهرنجان»در صداوسیمای فارس / رادیو ممسنی + عنوان

تولید مستند« سردار مهرنجان»در صداوسیمای فارس / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: مستند رادیویی « سردار مهرنجان» سرگذشت زندگی و رشادت برادران شهید «عبدالرسول محمودی» در دوران دفاع مقدس و «ستار محمودی» شهید مدافع حرم است. محمدجواد حسن‌شاهی با اشاره به تولید مستند « سردار مهرنجان» اظهار داشت: مستند رادیویی « سردار مهرنجان» سرگذشت زندگی و رشادت برادران شهید «عبدالرسول محمودی» در دوران دفاع مقدس […]

رادیو ممسنی:

مستند رادیویی « سردار مهرنجان» سرگذشت زندگی و رشادت برادران شهید «عبدالرسول محمودی» در دوران دفاع مقدس و «ستار محمودی» شهید مدافع حرم است.

محمدجواد حسن‌شاهی با اشاره به تولید مستند « سردار مهرنجان» اظهار داشت: مستند رادیویی « سردار مهرنجان» سرگذشت زندگی و رشادت برادران شهید «عبدالرسول محمودی» در دوران دفاع مقدس و «ستار محمودی» شهید مدافع حرم است.

وی با بیان اینکه این مستند در نخستین رزمواره شهدای مدافع حرم مقام دوم را کسب کرده است، گفت: براساس طرح سردار مهرنجان، محمد محمودی نورآبادی، برادر شهید به زادگاهش مهرنجان در ۴۰کیلومتری نورآباد ممسنی بازمی‌گردد و با زبان داستان زندگی پر فراز و نشیب خانواده و سرگذشت برادران شهیدش را روایت می‌کند.

حسن‌شاهی افزود: مستند سردار مهرنجان ۳۰ آذرماه ۹۶ ضبط شد و کار تدوین آن حدود یک هفته طول کشید و برای پخش از رادیو فارس و دیگر رادیوهای کشوری آماده شد.

این تهیه‌کننده و مستندساز رادیویی بیان کرد: امین فخارپور صدابردار، محمد محمودی نورآبادی راوی و زینب شفیعی کار ضبط آواها و شروه‌خوانی، حمید اکبرپور مشاور و ویراستار و سید علی حسینی مدیر تولید این اثر بودند.

به گزارش تسنیم حسن‌شاهی تهیه‌کننده و نویسنده رادیو فارس است که با هنر مندان رادیو فارس مجموعه‌ای از مستندهای رادیویی با موضوع دفاع مقدس، پیر غلامان حسینی و فارس‌شناسی تهیه و نویسندگی کرده است و در جشنواره‌های بین‌المللی، ملی و مراکز استان‌ها برگزیده شده است.

مستندهایی نظیر روز امتحان، لب تشنگان عشق، مرثیه‌خوان آفتاب، گل بانکو، مروارید سبز، انارستان و سردار مهرنجان در کارنامه حسن‌شاهی دیده می‌شود.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه