رفتن به بالا
  • سه شنبه - 15 خرداد 1397 - 21:45
  • کد خبر : ۱۰۱۷۶
  • مشاهده :  76 بازدید
  • چاپ خبر : آدرس رسیدن به خدا در ممسنی و رستم / رادیو ممسنی + عنوان

آدرس رسیدن به خدا در ممسنی و رستم / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: انجمن “نیکوکاری #رویای_کودکان_آسمانی” و انجمن “#طلوع_مهر” و انجمن ” #مهر_دستان_ علی” ممسنی و رستم که در راه رفع مشکلات نیازمندان تا کنون فعالیت های بسیاری را به سرانجام رسانده اند هم اکنون میتوانند آدرس دقیقی برای رسیدن به خدا در این شبهای با ارزش باشد./شما میتوانید برای رفع مشکلات نیازمندان، دانش آموزان نیازمند […]

رادیو ممسنی:

انجمن “نیکوکاری #رویای_کودکان_آسمانی” و انجمن “#طلوع_مهر” و انجمن ” #مهر_دستان_ علی” ممسنی و رستم که در راه رفع مشکلات نیازمندان تا کنون فعالیت های بسیاری را به سرانجام رسانده اند هم اکنون میتوانند آدرس دقیقی برای رسیدن به خدا در این شبهای با ارزش باشد./شما میتوانید برای رفع مشکلات نیازمندان، دانش آموزان نیازمند و بیمارانی که نیاز به کمک مالی دارند، به هر مقدار که توان دارید با انجمن های فوق همکاری کنید.

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:ماه میهمانی خدا به اوج معنویت خود رسیده و وارد شب های قدر میشویم.
در این شب ها که برابر با یک عمر عبادت هست میتوانیم از درگاه خداوند متعال طلب هر خیر و سعادتی کنیم و انشالله که حاجات ما مورد قبول درگاه حق واقع شود.
همچنین ضمن تسلیت ایام شهادت مولای مومنان علی ( ع) بعنوان اسوه خدمت به خلق که زندگی خود را در راه خدمت و دست گرفتن از فقرا گذراند تا بگوید که خدمت به خلق بالاترین عبادت ها میباشد.

لذا جا دارد در این ایام که بسیاری از مردم نذر های خود را در راه خدا میدهند، نگاهی هم به مردم و طبیعت نیازمند بیاندازند تا طاعات و عبادات خود را با رفع نیاز این عزیزان در نزد خدا رنگین تر برند.

در این راستا جا دارد در حوزه های مختلف به کمک نیازمندان بشتابیم.

این نیازمندان در تمام حوزه های مختلف هستند
چه ورزشکاران، چه دانش اموزان نیازمند و چه خانواده هایی که در گذران زندگی خود مانده اند.

همچنین یکی از مهمترین نیازمندان به کمک ، همان زاگرس و بلوط های آن میباشد و چه بسا بتوانیم با احتیاط با طبیعت رفتار کنیم و یا با کمک به انجمن های مردم نهاد در رفع نیازهای مردمی و طبیعت اطرافمان بکوشیم.


انجمن “نیکوکاری #رویای_کودکان_آسمانی” و انجمن “#طلوع_مهر” و انجمن ” #مهر_دستان_ علی”  ممسنی و رستم که در راه رفع مشکلات نیازمندان تا کنون فعالیت های بسیاری را به سرانجام رسانده اند هم اکنون میتوانند آدرس دقیقی برای رسیدن به خدا در این شبهای با ارزش باشد.

شما میتوانید برای رفع مشکلات نیازمندان، دانش آموزان نیازمند و بیمارانی که نیاز به کمک مالی دارند،  به هر مقدار که توان دارید با انجمن های فوق همکاری کنید.

همچنین انجمن #حامیان_طبیعت _زاگرس_ممسنی و #رستم که در بحث فرهنگ سازی و طبیعت داری تا کنون برنامه های متنوعی را اجرا کرده اند میتوانند محلی برای رسیدن به خدا بوده تا با افزایش تجهیزات در حفظ و نگهداری طبیعت و نجات زاگرس از نابودی سهیم باشیم.

واحد اندازه‌گیری انسانیت
#دست_هایی است که گرفتیم
#گره‌_های است که از مشکلات دیگران باز کردیم
#دل‌_هایی است که به دست آوردیم
و #اشک‌_هایی که به لبخند نشاندیم

از زمانی که به یاد داریم هر ساله بعد از ماه میهمانی خدا یا ماه محرم ؛افرادی میزان هزینه ها ی ریز تا درشت نذری ها را حساب میکنند که چندین میلیارد شده و با آن چه کارها که میتوانستیم انجام دهیم .اما بیاید که رسومات را به طرز صحیح انجام دهیم ،نذر برای همسایه ای که یخچالش پر است و نیازی به نذری ندارد نیست.

نذر برای نیازمندانی است که صورت با سیلی سرخ میکنند و در این روزهای سخت چه مردانه و سرو مانند استوار اند.

بیایید تا دستی را به مهر بفشاریم تا گمان نکنند که در این شهر شلوغ از یادشان برده ایم .بیایید و لبخند خدا را در زندگیتان نظاره گر باشید.

شماره انجمن رویای کودکان اسمانی
۰۹۱۶۵۰۲۹۵۳۵
شماره انجمن طلوع مهر
۰۹۳۸۹۳۵۸۳۰۳
شماره حامیان طبیعت زاگرس ممسنی
+۹۸۹۱۷۳۲۴۶۳۰۹
شماره انجمن حامیان طبیعت زاگرس رستم
۰۹۱۶۴۰۴۲۵۰۹
۰۹۳۷۹۷۱۱۷۳۷
شماره انجمن مهر دستان علی
+۹۸۹۱۷۹۲۱۹۵۷۹

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه