رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 16 خرداد 1397 - 12:38
  • کد خبر : ۱۰۱۹۴
  • مشاهده :  91 بازدید
  • چاپ خبر : نشست خبری دکتر مسعودگودرزی با اصحاب بسیج رسانه ممسنی / رادیوممسنی

نشست خبری دکتر مسعودگودرزی با اصحاب بسیج رسانه ممسنی / رادیوممسنی

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی, به همت کانون بسیج رسانه شهرستان ممسنی, نشست خبری و مطالبه گری اصحاب رسانه شهرستان با دکتر مسعودگودرزی نماینده محترم شهرستانهای ممسنی و رستم صبح امروز در سالن کنفرانس سپاه ناحیه مقاومت ممسنی برگزار شد پس از تلاوت کلام الله مجید,آقای یدالله صادقی مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان ممسنی ضمن […]

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی, به همت کانون بسیج رسانه شهرستان ممسنی, نشست خبری و مطالبه گری اصحاب رسانه شهرستان با دکتر مسعودگودرزی نماینده محترم شهرستانهای ممسنی و رستم صبح امروز در سالن کنفرانس سپاه ناحیه مقاومت ممسنی برگزار شد

نشست خبری دکتر مسعودگودرزی با اصحاب بسیج رسانه ممسنی

پس از تلاوت کلام الله مجید,آقای یدالله صادقی مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان ممسنی ضمن تسلیت شهادت حضرت علی(ع) و رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی از دکتر گودرزی  و خبرنگاران بخاطر حضور در جلسه تشکر و قدردانی کردند.

دکتر گودرزی در  پاسخ به سوالی خصوص اجرای طرح سیلو در شهرستان گفت : با رایزنی  و پیگیری هایی که داشتیم مجوز احداث یک سیلو ۵۰ هزار تنی را اخذ کردیم اما چون میخواستیم هر دو شهرستان از این امکان بهره مند شوند قرار بر این شد یک سیلو با ظرفیت ۳۰ هزار تن در ممسنی و یک سیلو با ظرفیت ۲۰ هزار تن در رستم احداث شود

ایشان همچنین به لیست های منتشر شده در فضای مجازی در خصوص کمک های اداره بهزیستی به افرادی خاص نیز پاسخ دادند و گفتند: اگر وجدان بیدار داشته باشیم میتوانیم حقیقت را درک کنیم.اینکه بگویند چون من متعلق یک منطقه هستم نباید به افراد نیازمند و معلول آن منطقه کمک شود به دور از وجدان است.منطقه ای با چند هزار نفر جمعیت حداقل ۵۰ معلول و نیازمند دارد.

ما در سفر به مناطق مختلف درخواست های زیادی برای کمکهای مالی دریافت میکنیم که آنها را جمع آوری و هرکدام را به یک اداره معرفی میکنیم.تعدادی به بهزیستی.کمیته امداد و… ولی هیچگاه در تقسیم و اعطای کمک به افراد خاص دخالت نمیکنیم.

نماینده شهرستانهای ممسنی و رستم همچنین از اختصاص بودجه برای اجرای چهار پروژه گردشگری خبر داد
ایشان در خصوص طرح جابجایی روستای مشایخ دشمن زیاری نیز گفت :بخشی از مشکلات از طرف دولت و بخشی از طرف مردم است.یک منطقه را دولت تایید میکند و مردم موافقت نمیکنند یک نقطه ای که مد نظر مردم است از سوی دولت تایید نمیشود. از فرماندار جدید ممسنی و بخشدار دشمن زیاری خواستم پیگیری جدی برای این طرح داشته باشند و بعد از ماه مبارک رمضان هم جلسه ای در همین خصوص خواهیم داشت.

دکتر گودرزی سد پارسیان را مطالبه همیشگی خود بیان کرد که همواره به دولت گوشزد کرده است که با هزینه های انجام گرفته و نیاز مردم فکر تعطیل کردن این طرح را از به ذهن خود نیاورند و به جد پیگیر ادامه فعالیت آن است.

وی از عدم اجرای طرح آبخیزداری در شهرستان در سالهای اخیر گلایه مند بود و گفت : ۶ طرح آبخیزداری در شهرستان در حال اجرا است و پیگیر هستیم ۱۰ پروژه دیگر را برای اجرای نهایی کنیم.
نماینده مردم ممسنی و رستم در پاسخ به سوالی در خصوص اعطای تسهیلات اشتغالزا به افراد خاص و یا برای توسعه یک کار نه ایجاد شغل جدید نیز گفت : من بارها گفتم وام نمیتواند اشتغالزایی کند و فقط مردم را بدهکار میکند.شاید زمان اخذ وام راضی باشیم اما هنگام سررسید اقساط اگر سودآوری نداشته باشد باعث رنجش خاطر وام گیرنده میشود.

در خصوص نظارت بر تسهیلات واگذار شده نیز ما وقتی بودجه ای در اختیار نهادی قرار بگیرد بعد از مدتی از آنها گزارش میخواهیم فرضا اینکه این اعتبارات در کجا هزینه شده است و آیا به اهدافی که برای آن تعریف شده بود رسیدیم یا خیر نه اینکه از الآن من پیگیر واگذار شدن این اعتبارات باشم.

دکتر گودرزی از پیگیری مشکلات و مطالبات خبرنگاران و اصحاب رسانه از طریق کانون بسیج رسانه نیز خبر و قول حمایت از این قشر را دادند.

نماینده شهرستان در خصوص جاده میشان به گناوه نیز اینطور پاسخ دادند که بارها رایزنی کردند که این جاده میتواند استان فارس را به دریا متصل کند. طرح بندر خشک برای ماهور را در نظر دارد اما تا زمانی جاده تکمیل نشود این طرح قابلیت اجرایی ندارد. از طرف وزیر نفت پیگیری شده که جاده از سمت گناوه به میشان و از سمت خومه زار به گناوه کار شود و اعتبارات لازم تخصیص داده شود.
سد چم شیر نیز اگرچه قریب ۴۰ کیلومتر از خاک ماهور را در برمیگیرد اما سهمیه ای برای تخصیص آب این سد به ماهور در نظر گرفته نشده است. وقتی طرح مطالعاتی سد انجام میشد باید سهمیه آب ماهور را هم لحاظ میکردند که متاسفانه آن زمان این کار نشده است و الان نمیتوان این کار را انجام داد
طرح دشت بچه بازار رستم نیز علی رغم اینکه قریب ۲۰ سال اجرا نشده بود با پیگیری هایی که داشتیم انجام شد.

ارتقا دهستان جاوید به بخش که مهندس پیکری فرماندارسابق ممسنی در جلسه تودیع و معارفه فرماندار خبر داده بود که در وزارت کشور تصویب و بزودی ابلاغ میشود را دکتر گودرزی تکذیب کرد و گفت : هنوز این طرح از وزارت کشور به دولت نیامده است. کارهای آن تقریبا انجام شده است و پیگیری خواهیم کرد که تا چندماه آینده نهایی شود . در خصوص ارتقا فهلیان و بابامیدان به شهر هم هنوز بر روی تقسیمات باید کار شود و زمان بر خواهد بود

در خصوص کارخانه قندرستم نیز پیگیری برای بازنشستگی تعدادی از کارگران که بالای ۲۵ سال سابقه کار دارند, پیگیری برای مدیریت کارخانه توسط بخش دولتی,جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو  مطالبی بود که نماینده شهرستان بیان داشت.

اما نکته جالب اینکه در این جلسه کسانی که اقدام به ایجاد کانال تلگرامی کرده بودند به عنوان خبرنگار و فعال رسانه ای در جلسه حضور داشتند و حتی وقت زیادی از جلسه را به خودشان اختصاص داده بودند!! در حالیکه رسانه های رسمی شهرستان در حوزه مجازی ۴ رسانه و نشریات نیز دو سه نشریه بیشتر نیست !! که امیدواریم در جلسات بعدی این فیتلر اعمال شوذ


منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه