رفتن به بالا
  • جمعه - 1 تیر 1397 - 18:17
  • کد خبر : ۱۰۲۸۵
  • مشاهده :  45 بازدید
  • چاپ خبر : انصراف خیر نورآبادی برای ساخت پایگاه هلال احمر ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

انصراف خیر نورآبادی برای ساخت پایگاه هلال احمر ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: محسن امیری سرپرست هلال احمر شهرستان ممسنی خواستار کمک به ساخت پایگاه هلال احمر با توجه به انصراف خیر و زندگی امدادگران در کانکس شد. این پایگاه قرار بود با هزینه شخصی یک خیر به نام روح الله شریفی ساخته شود که از تصمیم خود صرف نظر کرده است. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی: محسن […]

رادیو ممسنی:

محسن امیری سرپرست هلال احمر شهرستان ممسنی خواستار کمک به ساخت پایگاه هلال احمر با توجه به انصراف خیر و زندگی امدادگران در کانکس شد. این پایگاه قرار بود با هزینه شخصی یک خیر به نام روح الله شریفی ساخته شود که از تصمیم خود صرف نظر کرده است.

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی: محسن امیری سرپرست هلال احمر شهرستان ممسنی خواستار کمک به ساخت پایگاه هلال احمر با توجه به انصراف خیر و زندگی امدادگران در کانکس شد.

موضوع احداث این پایگاه امداد و نجات در سال ۹۵ رسانه ای شد و بر اساس آن کلنگ احداث پایگاه امداد و نجات بین جاده ای شهدای گلگون با حضور دکتر گودرزی،رحمانی معاون اقتصادی استاندار، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس، امام جمعه،فرماندار،اعضای شورای تامین شهرستان و روسای ادارات ارگانها و نهادها به همراه جمع کثیری از امدادگران داوطلب و مردم در روستای گلگون شهرستان نوراباد ممسنی زده شد.

شایان ذکر است زمین این پایگاه توسط خانواداه ایزدی با دیه فرزند مرحومشان که در اثر حادثه رانندگی از دست داده بودند خریداری شد و به جمعیت هلال احمر شهرستان ممسنی اهدا گردید.

بر اساس خبر های منتشره قرار بود بقیه پایگاه توسط آقای روح الله شریفی احداث گردد که پس از گذشت دو سال از این تصمیم حال سرپرست هلال احمر ممسنی میگوید که این خیر از تصمیم خود صرف نظر کرده است.

ممسنی” alt=”لغو تصمیم خیر نورآبادی برای ساخت پایگاه هلال احمر ممسنی” style=”border: medium none;”>

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه