رفتن به بالا
  • شنبه - 2 تیر 1397 - 05:55
  • کد خبر : ۱۰۲۸۹
  • مشاهده :  71 بازدید
  • چاپ خبر : انتصاب رئیس جدید مرکز آموزش عالی ممسنیپایگاه خبری دیارممسنی  / رادیو ممسنی + عنوان

انتصاب رئیس جدید مرکز آموزش عالی ممسنیپایگاه خبری دیارممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: در این حکم انتصاب، خطاب به دکتر بازیار آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت رییس مرکز آموزش عالی ممسنی منصوب می شوید. امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت ها و وظایف محوله را برپایه قوانین، سیاست ها و برنامه های […]

رادیو ممسنی:

انتصاب رئیس جدید مرکز آموزش عالی <a href=ممسنی” title=”انتصاب رئیس جدید مرکز آموزش عالی ممسنی“>

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر محمدبازیار را به سمت “رییس مرکز آموزش عالی ممسنی” منصوب کرد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر محمدبازیار را به سمت “رییس مرکز آموزش عالی ممسنی” منصوب کرد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر محمدبازیار را به سمت “رئیس مرکز آموزش عالی ممسنی” منصوب کرد.

انتصاب رئیس جدید مرکز آموزش عالی <a href=ممسنی” src=”http://diaremamasani.ir/wp-content/uploads/2018/06/%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%B1.jpg” style=”float: right; width: 200px; height: 271px;”>در این حکم انتصاب، خطاب به دکتر بازیار آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت رییس مرکز آموزش عالی ممسنی منصوب می شوید.

امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت ها و وظایف محوله را برپایه قوانین، سیاست ها و برنامه های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان، خیرین و صاحب نظران، نقشی اساسی در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید.

وزیرعلوم همچنین در نامه جداگانه ای از خدمات دکتر فرهاد براتی، رئیس سابق مرکز آموزش عالی ممسنی در مدت زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد. 

دکتر فرهاد براتی که هم اکنون رییس دانشگاه دولتی سلمان فارسی کازرون می باشند، از مهر ماه ۱۳۹۴ پس از انتصاب به عنوان رییس دانشگاه سلمان فارسی کازرون، همزمان مسئولیت مرکز آموزش عالی ممسنی را نیز برعهده داشته اند.

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه