رفتن به بالا
  • سه شنبه - 5 تیر 1397 - 17:15
  • کد خبر : ۱۰۳۱۸
  • مشاهده :  64 بازدید
  • چاپ خبر : اعلام اسامی خبرنگاران رسمی شهرستان ممسنی +لیست / رادیو ممسنی

اعلام اسامی خبرنگاران رسمی شهرستان ممسنی +لیست / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی در نامه ای به فرمانداری شهرستان, اسامی خبرنگاران رسمی را اعلام کرد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی در نامه ای به فرمانداری شهرستان, اسامی خبرنگاران رسمی را اعلام کرد سید ابراهیم حسینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی در نامه […]

رادیو ممسنی:

اعلام اسامی خبرنگاران رسمی شهرستان ممسنی +لیست

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی در نامه ای به فرمانداری شهرستان, اسامی خبرنگاران رسمی را اعلام کرد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی در نامه ای به فرمانداری شهرستان, اسامی خبرنگاران رسمی را اعلام کرد

سید ابراهیم حسینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی در نامه ای رسمی به فرمانداری شهرستان ممسنی اسامی ۱۵ خبرنگار,مدیرمسئول و سردبیر رسانه های رسمی شهرستان را جهت همکاری در انعکاس موثق اخبار اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی, در لیست ارسالی نام رسانه های مجازی : دیارممسنی, خبرنورآباد,فردای ایل ,نورآنلاین و نماینده ایرنا و در بخش نشریات نیز نام : طلوع ,خبرجنوب,فراسو,لیدوما,آریوبرزن ,چهره نما و دلگشا منتشر شده است تا هم مسئولین و هم مردم و کاربران با رسانه های رسمی شهرستان آشنا شوند.

این روزها هستند افرادی که با سواستفاده از عدم آگاهی کاربران اقدام به ایجاد گروه و یا کانال در تلگرام و سروش و شبکه های اجتماعی میکنند و خود را رسانه و خبرنگار معرفی میکنند . این افراد که با اهداف سیاسی و جناحی دست به چنین رفتاری میزنند برای نمایانتر کردن خود مطالبی را علیه رسانه های رسمی و یا مسئولین منتشر میکنند تا بر سر زبان بیفتند سپس با جذب مخاطب اهداف خود را دنبال خواهند کرد.

بارها و در جلسات مختلف اصحاب رسانه ی شهرستان از مسئولین خواستند با افرادی که صلاحیت کار خبری ندارند و با تشکیل یک گروه و کانال خود را رسانه جا میزنند برخورد قانونی شود.چراکه این سری از افراد نه تنها مسئولیتی در قبال مطالب خود ندارند بلکه هویت آنها به عنوان یک رسانه رسمی و خبرنگار نیز مورد تایید مراجع ذی صلاح نیست و گاها با انتشار یک خبر علاوه بر مشکلاتی که ایجاد میکنند اعتبار رسانه ها را نیز زیر سوال می برند.

مدیرمسئول دیارممسنی نیز برای حفظ شان رسانه ها و خبرنگاران در جلساتی که مدیران گروه ها و کانالهای شبکه های اجتماعی تحت عنوان اصحاب رسانه دعوت شده و حضور داشتند شرکت نکرده است .

در جدول زیر اسامی خبرنگاران, مدیران رسانه ها و سردبیران که مجوز رسمی فعالیت دارند توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی منتشر و در اختیار فرمانداری شهرستان قرار گرفته است

اعلام اسامی خبرنگاران رسمی شهرستان <a href=ممسنی” src=”http://up.diaremamasani.ir/view/2553408/%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%86%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86.jpg” style=”border-width: 1px; border-style: solid; margin: 10px 5px;”>

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه