رفتن به بالا
  • جمعه - 8 تیر 1397 - 12:28
  • کد خبر : ۱۰۳۳۰
  • مشاهده :  56 بازدید
  • چاپ خبر : برگزاری آزمون کنکور سراسری۹۷ در شهرستان رستم / رادیو ممسنی

برگزاری آزمون کنکور سراسری۹۷ در شهرستان رستم / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: فرماندار شهرستان رستم با حضور در محل برگزاری کنکور سراسری از نزدیک در جریان فرآیند برگزاری این آزمون بزرگ علمی قرار گرفت. فرماندار شهرستان رستم با حضور در محل برگزاری کنکور سراسری از نزدیک در جریان فرآیند برگزاری این آزمون بزرگ علمی قرار گرفت.  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم ، “سید […]

رادیو ممسنی:

برگزاری آزمون کنکور سراسری۹۷ در شهرستان رستم

فرماندار شهرستان رستم با حضور در محل برگزاری کنکور سراسری از نزدیک در جریان فرآیند برگزاری این آزمون بزرگ علمی قرار گرفت.

فرماندار شهرستان رستم با حضور در محل برگزاری کنکور سراسری از نزدیک در جریان فرآیند برگزاری این آزمون بزرگ علمی قرار گرفت.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم ، “سید ابوطالب حسینی فرماندار شهرستان رستم با حضور در محل برگزاری کنکور سراسری از نزدیک در جریان فرآیند برگزاری این آزمون بزرگ علمی قرار گرفت.
فرماندار شهرستان رستم نیز در حاشیه بازدید از حوزه امتحانی مصیری با بیان اینکه هماهنگی‌های لازم از چندین روز قبل بین تمامی ارگان‌ها و دستگاه‌های مربوطه صورت گرفته تا این آزمون به بهترین نحو و به شکل مطلوب برگزار شود، گفت: «بدون شک امروز یکی از مهم‌ترین و حساسترین روزهای زندگی این جوانان است که سرنوشت و آینده آنان را رقم خواهد زد و این وظیفه ما را بسیار سنگین می‌کند، بنابراین با برنامه‌ریزی‌های انجام شده خوشبختانه در همه حوزه‌ها محیطی آرام و مناسب برای آزمونی مطلوب فراهم شد که جا دارد از همه دست اندرکاران تشکر ویژه‌ای به عمل آید.»
حسینی با تاکید بر اهمیت استقبال جوانان از تحصیلات عالیه، اظهار کرد: «علاقه مندی جوانان و خانواده آنان برای ورود به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی ستودنی است و این به معنای فهم و درک آنان از ارزش علم و دانش است که در کنار تخصص، جوان ایرانی را برای خدمت به جامعه خود مهیا و آماده می‌کند.»
تعداد کل داوطلبان کنکور سراسری ۹۷ در شهرستان رستم ۷۰۰ نفر بود که ۴۲۰ نفر آنها خانمها و ۲۸۰ نفر نیز آقایان بودند
تعداد داوطلبان رشته تجربی ۵۲۰ نفر بود و بقیه در سایر رشته ها شرکت کردند

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه