رفتن به بالا
  • جمعه - 8 تیر 1397 - 18:52
  • کد خبر : ۱۰۳۳۸
  • مشاهده :  66 بازدید
  • چاپ خبر : سخنی با رئیس جهاد کشاورزی ممسنی/ میدانید و عمل نمیکنید / رادیو ممسنی + عنوان

سخنی با رئیس جهاد کشاورزی ممسنی/ میدانید و عمل نمیکنید / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: آقای امیری رئیس اداره جهاد کشاورزی خیلی خوب میدانید مشکل آب حاد هست و با کشت هندوانه و محصولات آب بر مقابله نمیکنید؟لطفا در مورد سختی های کشاورزان در خصوص استفاده از تسهیلات و همچنین مشکلات معیشتی آنها به دلیل پرداخت های دیر هنگام نیز صحبت کنید و خواستار رسیدگی باشید.میدانید چند طرح […]

رادیو ممسنی:

آقای امیری رئیس اداره جهاد کشاورزی خیلی خوب میدانید مشکل آب حاد هست و با کشت هندوانه و محصولات آب بر مقابله نمیکنید؟لطفا در مورد سختی های کشاورزان در خصوص استفاده از تسهیلات و همچنین مشکلات معیشتی آنها به دلیل پرداخت های دیر هنگام نیز صحبت کنید و خواستار رسیدگی باشید.میدانید چند طرح در این اداره ثبت شده است؟ از چند تای آن خبر دارید؟ چند طرح را بررسی کرده اید؟ به چند طرح پاسخ مثبت و یا منفی داده اید؟ و دلیل ان چه بوده؟

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:امیری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ممسنی در این جلسه کمیته تطبیق و برنامه ریزی شهرستان ممسنی گفت: مشکل آب در
شهرستان حاد است، هیچ منبع درآمد قابل توجهی در شهرستان به غیر از کشاورزی
نداریم، اقتصاد شهرستان ۱۰۰درصد وابسته به کشاورزی است، در همین امسال
تقاضاهایی مبنی بر کمک برای آبرسانی به دامها را داریم.
آقای امیری رئیس اداره جهاد کشاورزی خیلی خوب میدانید مشکل آب حاد هست و با کشت هندوانه و محصولات آب بر مقابله نمیکنید؟
این اداره تازه متوجه شده است که ۱۰۰ درصد وابستگی مردم به بخش کشاورزی میباشد؟ پس چرا در این سالها این اداره چه ریاست قبلی و چه فعلی راه حلی برای رفع این مشکل ارائه نداده اید؟
چرا این نهاد فقط در زمینه قطره ای کردن زمین های کشاورزی متمرکز بر این موضوع شد و در خصص ارائه الگوی کشت محصولات با مصرف پایین آب خدماتی را ارائه نداده است؟ نمیتوانیم باور کنیم چرا که اگر بود بدون شک تا کنون اثری داشت.
لطفا در مورد سختی های کشاورزان در خصوص استفاده از تسهیلات و همچنین مشکلات معیشتی آنها به دلیل پرداخت های دیر هنگام نیز صحبت کنید و خواستار رسیدگی باشید.
آقای امیری، صحبت ما با شما بعنوان یک مقام مسئول میباشد و این منصب ممکن است هر زمانی تغییر کند.
اما میدانید چند طرح در این اداره ثبت شده است؟ از چند تای آن خبر دارید؟ چند طرح را بررسی کرده اید؟ به چند طرح پاسخ مثبت و یا منفی داده اید؟ و دلیل ان چه بوده؟
در خصوص تسهیلات سامانه کارا تا کنون بسیاری از شهروندان گلایه کرده اند که هیچ همکاری از سوی این نهاد صورت نمیگیرد. چرا؟
راستی میدانید آخرین خبری که در سایت شما درج شده مربوط به تیرماه ۹۶ میباشد؟

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه