رفتن به بالا
  • دوشنبه - 11 تیر 1397 - 12:00
  • کد خبر : ۱۰۳۴۴
  • مشاهده :  49 بازدید
  • چاپ خبر : راه اندازی کارناوال تبلیغاتی بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر / رادیو ممسنی

راه اندازی کارناوال تبلیغاتی بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر ،کارناوال تبلیغاتی  شهرستان ممسنی در سطح شهر راه اندازی گردید . بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر ،کارناوال تبلیغاتی  شهرستان ممسنی در سطح شهر راه اندازی گردید . دکتر علی چوبینه رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گفت […]

رادیو ممسنی:

راه اندازی کارناوال تبلیغاتی بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر

بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر ،کارناوال تبلیغاتی  شهرستان ممسنی در سطح شهر راه اندازی گردید .

بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر ،کارناوال تبلیغاتی  شهرستان ممسنی در سطح شهر راه اندازی گردید .

دکتر علی چوبینه رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گفت : این کارناوال تبلیغاتی بمنظور ارتقاء سطح آگاهی وحساس کردن مردم وخانواده ها، نسبت به اثرات  سوء مصرف ، بلای خانمانسوز  مواد مخدر که امروزه بطور جدی سلامت جسمی و روانی وامنیت خانواده ها را در شهرستان به خطر انداخته است ،بصورت نمادین راه اندازی گردیده است.
 ایشان ضمن تشکر از همکاری صمیمانه نیروی انتظامی ، اداره بهزیستی و اداره زندان شهرستان در راه اندازی چنین کارناوالهایی، با بیان این موضوع که امروزه مواد مخدر خطری است که تمامی خانواده ها را تهدید میکند، اعتیاد به مواد مخدر را علت اصلی بسیاری از آسیبهای اجتماعی در شهرستان دانسته و خواستار مشارکت جدی مردم و همکاری با ارگانهای مسئول در خصوص امر مبارزه با مواد مخدر شدند.
در این کارناوال که جمعی از پرسنل ادارات فوق  نیز در آن حضور داشتند، شعارهای تبلیغاتی،آموزشی و پیشگیرانه از بلندگوی خوروها پخش گردید و بنرهای تبلیغاتی در معرض دید عموم قرار گرفت.

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه