رفتن به بالا
  • شنبه - 16 تیر 1397 - 10:32
  • کد خبر : ۱۰۳۶۲
  • مشاهده :  50 بازدید
  • چاپ خبر : امام جمعه ممسنی :م.خ و د.ذ، درد جامعه را داوا نمی کند / رادیو ممسنی

امام جمعه ممسنی :م.خ و د.ذ، درد جامعه را داوا نمی کند / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه محترم شهرستان ممسنی در خطبه های نمازجمعه شهر نورآباد به موضوع گرانی و حجاب اشاره داشتند حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه محترم شهرستان ممسنی در خطبه های نمازجمعه شهر نورآباد به موضوع گرانی و حجاب اشاره داشتند حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه محترم شهرستان ممسنی در خطبه های […]

رادیو ممسنی:

امام جمعه ممسنی :م.خ و د.ذ، درد جامعه را داوا نمی کند

حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه محترم شهرستان ممسنی در خطبه های نمازجمعه شهر نورآباد به موضوع گرانی و حجاب اشاره داشتند

حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه محترم شهرستان ممسنی در خطبه های نمازجمعه شهر نورآباد به موضوع گرانی و حجاب اشاره داشتند

حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه محترم شهرستان ممسنی در خطبه های نمازجمعه ۱۵ تیرماه سال ۹۷ شهر نورآباد به موضوع گرانی های اخیر و حجاب پرداختند و بیان داشتند : در خبرها دستگیری سلطان سکه را هم شنیده اید. ما تشکر می کنیم از آگاهی نیروی انتظامی کشور و تقدیر و تشکر می کنیم. همیشه این عزیزان وظیفه خود را انجام داده و می دهند و واقعا بی منت کار می کنند اما انتظاری که مردم دارند، ضمن تشکر از همه دستگاه ها، از مسئولین و قوه قضائیه مردم می خواهند ببینند. م.خ و د.ذ، درد جامعه را داوا نمی کند. دستگاه قضائی باید سخت و قانونی برخورد کند. امنیت جامعه را اینها به هم زدند. امروز وقتی سکه شد سه میلیون و دو میلیون نهصد، خانواده ها از هم پاشیده تر می شود. دیگر بنیان خانواده خراب تر می شود و اخلاق می ماند. کارگری که نمی تواند ۵۰ هزارتومان درامد داشته باشد اما می بیند یک شبه یکی هزاران میلیبارد درامد دارد! این را چه کسی جواب می دهد.

مسئولین وظیفه دارند مخصوصا دستگاه قضا و دستگاه های امنیتی وارد بشوند و طول نکشد. گاهی وقت ها طول کشیدن یک پرونده دیگر آن حلاوت دستگاه قضا و حکم را از چشم و حلقوم مردم می اندازد. امیدواریم که زود دست به کار بشوند. دیگر فاحش و روشن است. اول اینکه چرا باید یک نفر، یک جوان ۳۱ ساله، ۳۸هزار سکه بخرد؟! چه کسی باید کنترل کند؟ بانک مرکزی چرا باید افسارگسیخته باشد؟ مردم جواب می خواهند و امیدواریم که زودتر جواب بدهند.

روز پنج شنبه ۲۱ تیرماه سالروز حمله عوامل رضاشاه به مسجد گوهرشاد و شهادت صدها نفر از مردم غیور مشهد در مسجد گوهرشاد است. برادران و خواهران، خیلی مبارزه کردند. برادر من غیرتت تو را نگه داشتند و آنها حسودی می کنند که تو غیرت داری و خواهر من عفت و حجاب تو و آن سیاهی چادر تو که به خاطر عفت تحمل می کنی و آن عرقی که می ریزی کمتر از خون شهید نیست. با خدا معامله کنید و برادران غیرت به خرج بدهید و نگذارید ناموس تان در معرض دید دیگران قرار بگیرند. اول دید، بعد از دید خدایی ناکرده مراحل بعدی می رسد.

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه