رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 21 تیر 1397 - 11:22
  • کد خبر : ۱۰۳۹۰
  • مشاهده :  71 بازدید
  • چاپ خبر : گزارش جلسه شورای مسکن شهرستان ممسنی / رادیو ممسنی

گزارش جلسه شورای مسکن شهرستان ممسنی / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: با توجه به محدودیت های زمینهای واگذاری در شهر نورآباد جهت احداث ادارات و دیگر تاسیسات مورد نیاز نسبت به بازپس گیری اراضی واگذاری در سالهای گذشته که اقدامی نسبت پروژه های مورد نظر نشده اقدام گردد. با توجه به محدودیت های زمینهای واگذاری در شهر نورآباد جهت احداث ادارات و دیگر تاسیسات […]

رادیو ممسنی:

گزارش جلسه شورای مسکن شهرستان ممسنی

با توجه به محدودیت های زمینهای واگذاری در شهر نورآباد جهت احداث ادارات و دیگر تاسیسات مورد نیاز نسبت به بازپس گیری اراضی واگذاری در سالهای گذشته که اقدامی نسبت پروژه های مورد نظر نشده اقدام گردد.

با توجه به محدودیت های زمینهای واگذاری در شهر نورآباد جهت احداث ادارات و دیگر تاسیسات مورد نیاز نسبت به بازپس گیری اراضی واگذاری در سالهای گذشته که اقدامی نسبت پروژه های مورد نظر نشده اقدام گردد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی، داود ایوبی فرماندار شهرستان ممسنی در جلسه شورای مسکن گفت:با توجه به محدودیت های زمینهای واگذاری در شهر نورآباد جهت احداث ادارات و دیگر تاسیسات مورد نیاز نسبت به بازپس گیری اراضی واگذاری در سالهای گذشته که اقدامی نسبت پروژه های مورد نظر نشده اقدام گردد.
وی افزود:این قابل قبول نیست که اراضی در محدوده شهر با قیمت پایین و با نظر ارفاقی به افرادی برای فعالیت خاصی واگذار و فقط متقاضی اقدام به تسطیح و دیوارکشی نمود و از فعالیت اصلی خبری نباشد مسامحه صورت گیرد.
دکتر ایوبی اضافه نمود:در شرایطی که وضعیت ترمینال شهرستان متناسب با شان و منزلت شهروندان نبوده یا محصولات تولیدی شهرستان در میادین تره بار دیگر شهرها عرضه و نیاز شهرستان در آنها تامین می شود اراضی که بدین منظور واگذار شده بلاتکلیف باقی بماند.
فرماندار ممسنی با تاکید بر تعیین تکلیف اراضی یاد شده و دیگر اراضی واگذار شده که برای خدمات خاصی پیش بینی شده افزود:اداره راه و شهرسازی،منابع طبیعی تا پایان نیمه اول امسال وضعیت اراضی و پروژه های مذکور را تعیین تکلیف و گزارش نمایند
واگذاری ۱۱هکتار اراضی جهت احداث مسکن اجتماعی،تشکیل کارگروه بررسی و رفع مشکل مسکن مهر ۱۱۰واحدی مردم به فرمانداری،فریز کردن اراضی با کاربری اداری و خدمات شهری از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه