رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 21 تیر 1397 - 11:35
  • کد خبر : ۱۰۳۹۲
  • مشاهده :  66 بازدید
  • چاپ خبر : رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی منصوب شد / رادیو ممسنی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی منصوب شد / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: طی حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان فارس ، احمد کشاورز به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی منصوب شد. طی حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان فارس ، احمد کشاورز به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی منصوب شد. در حکم حیدر علی کامیاب […]

رادیو ممسنی:

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان فارس ، احمد کشاورز به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی منصوب شد.

طی حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان فارس ، احمد کشاورز به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی منصوب شد.

در حکم حیدر علی کامیاب کلانتری آمده است : با عنایت به تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ از تاریخ ۲۰  تیر ماه ۹۷ به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی انتصاب می یابید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و با هماهنگی و تعامل هر چه بیشتر با مسوولین مربوطه در توسعه کیفی و کمی ورزش و امور فرهنگی و جوانان آن شهرستان موفق و موید باشید.
آیین تودیع و معارفه رئیس قدیم و جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان صبح روز چهارشنبه ۲۰ تیر ماه جاری با حضور محسن سالاری معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس ، فرامرزی معاون فرماندار ممسنی ، اسماعیلی مدیر حراست اداره کل ورزش و جوانان فارس ، صلواتی مدیر روابط عمومی اداره کل ، تنی چند از مسئولان ادارات و نهادهای دولتی و روسای هیاتهای ورزشی شهرستان ممسنی ، کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان و پیشکسوتان ورزش در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.
گفتنی است احمد کشاورز رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی از نیروهای رسمی وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان استان بوده و با سابقه ۲۷ سال خدمت ، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت می باشد و به مدت ۴ سال مسئولیت اداره ورزش و جوانان شهرستان رستم و همچنین ۱۲ سال مسئولیت معاونت اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی را در کارنامه خود دارد.
شایان ذکر است پیش از این فاضل صفری به مدت دو سال مسئولیت اداره ورزش و جوانان این شهرستان را به عهده داشت که در پایان این مراسم از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان ، فرمانداری ممسنی و برخی هیاتهای ورزشی از زحمات و خدمات ایشان با اهداء لوح سپاس قدردانی شد.و به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بوانات منصوب شده است

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه