رفتن به بالا
  • جمعه - 22 تیر 1397 - 08:35
  • کد خبر : ۱۰۳۹۶
  • مشاهده :  203 بازدید
  • چاپ خبر : پیوستن سجاد نکوییان به تیم فوتبال قشقایی شیراز +تصویر / رادیو ممسنی

پیوستن سجاد نکوییان به تیم فوتبال قشقایی شیراز +تصویر / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: سجاد نکوییان مهاجم تیم فوتبال شریف بتن ممسنی با عقد قراردادی به تیم قشقایی شیراز در لیگ دسته اول کشور پیوست سجاد نکوییان مهاجم تیم فوتبال شریف بتن ممسنی با عقد قراردادی به تیم قشقایی شیراز در لیگ دسته اول کشور پیوست سعید شریفی مدیرعامل باشگاه شریف بتن ممسنی با اعلام این خبر […]

رادیو ممسنی:

پیوستن سجاد نکوییان به تیم فوتبال قشقایی شیراز +تصویر

سجاد نکوییان مهاجم تیم فوتبال شریف بتن ممسنی با عقد قراردادی به تیم قشقایی شیراز در لیگ دسته اول کشور پیوست

سجاد نکوییان مهاجم تیم فوتبال شریف بتن ممسنی با عقد قراردادی به تیم قشقایی شیراز در لیگ دسته اول کشور پیوست

سعید شریفی مدیرعامل باشگاه شریف بتن ممسنی با اعلام این خبر به دیارممسنی گفت : سجاد نکوییان مهاجم گلزن و ارزنده تیم شریف بتن ممسنی روز گذشته با عقد قراردادی ۳ ساله به تیم فوتبال بزرگسالان قشقایی شیراز در لیگ دسته اول کشور پیوست.

سجاد نکوییان متولد سال ۱۳۷۸ در روستای آهنگری از توابع شهرستان ممسنی است که بعد از سپهر شاهین دومین بازیکنی است که از تیم شریف بتن راهی لیگ دسته اول کشور میشوند .

به گفته ی شریفی, این بازیکن از دو تیم لیگ برتری پیکان و پارس جنوبی نیز پیشنهاد داشت اما ترجیح دادیم در سال اول حضور در لیگ کشوری در استان خود بازی کند و امیدواریم این انتقال بازیکنان از فوتبال ممسنی به تیمهای لیگ کشوری تداوم داشته باشد.

مدیرعامل شریف بتن ممسنی اضافه کرد: حضور در تیم شریف بتن نقطه ی امیدی است برای بازیکنان که مطمئن هستند در صورت درخشش میتوانند به تیمهای مطرح کشوری انتقال داده شوند.

پیوستن سجاد نکوییان به قشقایی شیراز

پیوستن سجاد نکوییان به تیم قشقایی شیراز

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه