رفتن به بالا
  • جمعه - 22 تیر 1397 - 21:31
  • کد خبر : ۱۰۴۰۴
  • مشاهده :  89 بازدید
  • چاپ خبر : صعود مشترک گروه کوهنوردی ممسنی و یاسوج به قله ی قاش مستان دنا / رادیو ممسنی + عنوان

صعود مشترک گروه کوهنوردی ممسنی و یاسوج به قله ی قاش مستان دنا / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: گروه کوهنوردی رازیان ممسنی به اتفاق گروه کوهنوردی آزاد دنا یاسوج موفق به فتح قله ی قاش مستان دنا در ارتفاع ۴۴۶۰ متری شدند.گروه کوهنوردی رازیان ممسنی همواره با شعارهای فرهنگی و ورزشی به این ورزش می پردازند. سرپرست گروه کوهنوردی رازیان ممسنی امین سالاری از روستای رازیانه کاری بخش مرکزی شهرستان ممسنی […]

رادیو ممسنی:

گروه کوهنوردی رازیان ممسنی به اتفاق گروه کوهنوردی آزاد دنا یاسوج موفق به فتح قله ی قاش مستان دنا در ارتفاع ۴۴۶۰ متری شدند.گروه کوهنوردی رازیان ممسنی همواره با شعارهای فرهنگی و ورزشی به این ورزش می پردازند. سرپرست گروه کوهنوردی رازیان ممسنی امین سالاری از روستای رازیانه کاری بخش مرکزی شهرستان ممسنی است.

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:اصغر پارسایی: کوه، استوار طبیعت این واژه ی عظیم و با ابهت با همه ی داشته ها و نداشته هایش، با سربلندی و سرسختیش گاهی سر تعظیم در مقابل عظم و اراده انسان فرود می آورد.
گروه کوهنوردی رازیان ممسنی به اتفاق گروه کوهنوردی آزاد دنا یاسوج موفق به فتح قله ی قاش مستان دنا در ارتفاع ۴۴۶۰ متری شدند.
گروه کوهنوردی رازیان ممسنی همواره با شعارهای فرهنگی و ورزشی به این ورزش می پردازند. سرپرست گروه کوهنوردی رازیان ممسنی امین سالاری از روستای رازیانه کاری بخش مرکزی شهرستان ممسنی است.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه