رفتن به بالا
  • سه شنبه - 26 تیر 1397 - 22:31
  • کد خبر : ۱۰۴۱۷
  • مشاهده :  112 بازدید
  • چاپ خبر : خودکشی دسته جمعی در ممسنی و رستم+عکس / رادیو ممسنی + عنوان

خودکشی دسته جمعی در ممسنی و رستم+عکس / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: خودکشی دسته جمعی در ممسنی و رستم شروع شده و بسیاری از انسان دوستان در این خصوص در شکه های اجتماعی خواستاری یاری رساندن به مردم شهرستان رستم و به تبع آن مردم ممسنی شدند.  “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:انجمن حامیان طبیعت زاگرس شهرستان رستم در واکنش به بحران آب و بی توجهی مردم و […]

رادیو ممسنی:

خودکشی دسته جمعی در ممسنی و رستم شروع شده و بسیاری از انسان دوستان در این خصوص در شکه های اجتماعی خواستاری یاری رساندن به مردم شهرستان رستم و به تبع آن مردم ممسنی شدند.

 “خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:انجمن حامیان طبیعت زاگرس شهرستان رستم در واکنش به بحران آب و بی توجهی مردم و مسئولان به جدیت این موضوع با طراحی و انتشار یک پوستر در فضای مجازی این اقدام را خودکشی دسته جمعی اهالی شهرستان رستم خواندند و از مسئولان خواستند تا مردم را از خودکشی نجات دهند.
موضوع بحران آب در شهرستان های ممسنی و رستم بشدت قابل مشاهده هست و در این دو شهرستان همچنان شاهد کاشت محصولات اب بر مانند برنج و هندوانه هستیم و متاسفانه تنها واکنش مسئولان درخواست صرفه جویی میباشد و با این حال عده ای خیلی راحت حق چند ده هزار انسان را از زیر زمین به بیرون میکشند و مردم باید تشنگی حاصل از این بحران را تحمل کنند.
این در حالی است که هیچ حمایتی از طرح های جایگزین بخصوص برای مناطق دیم و کاشت محصولات جایگزین با مصرف پایین آب نمیشود و یکی از این موارد حدود چند سال است که از سوی مسئولین جهاد کشاورزی ممسنی و رستم و فرمانداری ممسنی مورد بی توجهی محض قرار گفته است.
پس میتوان این موضوع را برای اهالی شهرستان ممسنی نیز صادق دانست و واقعا مردم به راحتی دارند به سمت یک خودکشی دسته جمعی حرکت میکنند.
ممسنی و رستم+عکس” alt=”خودکشی دسته جمعی در ممسنی و رستم+عکس” style=”border: medium none;”>

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه